"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > başlamalımıyım?

yeni konu aç başlamalımıyım?

çok kararsız kaldım fikir verebilirmisisiniz

bence başlamalısın. başta biraz sıkılabilirsin ama olaylar ilerledikçe karakterlere alıştıkça çok güzel ilerliyor. kurgusu, masallara ilgin varsa masalları birbirine bağlaması ve bize yeni bir masal dünyası yaratmasını seveceğini düşünüyorum

Başlamalısın. Masalları çok farklı açılardan ele almış. İlk başta sana çocukça gelebilir ama ilerledikçe aslında öyle olmadığını anlayacaksın. Karakterler zaten rollerine tam uymuş.

Kesinlikle başla. Bol olaylı sürekli şaşırtan bir dizi

Arkadaşların dediği gibi ilk başta sıkıcı, saçma gelse de masalları öyle güzel birbirine bağlamış ki bazı yerlerde hayretler içinde kalacaksın, kurgusu da gayet güzel sadece şu an ki bölümleri gereksiz uzatılmış gibi geliyor :)

Rüyalarıma kadar giriyor bu aralar. İnsan etki altında kalıyor. Ama izledikçe izleyesim de geliyor. Daha kaliteli diziler var evet ama, bilmiyorum bu bağlıyor kendine. Özellikle farklı masal kahramanlarını olağanüstü şekilde birbirlerine bağlıyorlar. Şaşıp kalıyorum. Bu belki de beni diziye bağlayan en büyük etken.

ilk iki sezon sıkılabiliyorsun ama olayları çok iyi bağlamışlar ve diğer sezonlar harika, her hafta pazartesiyi beklemek çok zor oluyor :(

ilk sezon kasar belki ama benim favorim oldu tekrar bile başlamayı düşünüyorum

İlk 2 sezon biraz sıkıyor ama bırakma 3-4-5 sezonlar bombaa

ya arkadaşlar ciddiiyim BAŞLASAMMIIII demeyin artık iyice sıkmaya başladı

Regina ve Rumpelstilskin için başla derim ben.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık