"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > başlamalımıyım?

yeni konu aç başlamalımıyım?

kuzenim izliyodu, bana önermişti ama biraz sıkıcı görünüyo.. başlamaya değecek bi dizimi?

nasıl bir dizi izlemek istediğine göre değişir. çocuk dizisi gibi gelecek ilk başlarda ama değil. yine de sana çocukluğunu hatırlatır ne bileyim içini ısıtır hayal gücünü canlandırır gülümsetir öyle sıcacık ve hayal gücüyle dolu bir dizi.

hiç sıkıcı değil 10 günde falan bitirmiştim sanırım izle çok sarıcak bir çok masal kahramıyla karşılaşcaksın ve bu çok hoşuna gidecek izle

tamam teşekkür ederiim

tamam teşekkür ederiim

bu diziye kesinlikle başlamalısın kullanıcı adımdanda anlayacağın gibi bu diziye bayılıyorum o bildiğimiz masalların dışında süper bir dizi ilk sezonu biraz sıkabilir ama ilk sezon en önemlisi çünkü masal kahramanlarının hikayesini anlatıyor sen 3 ve 4. sezona gel bayılacaksın tavsiye ediyorum!!

bende merak ediyorum teşekkür ederim

Galiba yeterince ikna oldun ama ben de bir karışayım :D Ben hiç konusunu bilmeden öyle başladım ve konusu 'Masallar' değil yani haberin olsun 'Masalların arkasındaki gerçekler' tarzı bir şey yani :D İyi hep iyi, kötü hep kötü diye bir şey yok vs vs :D İzle ve gör yanii :D

Bu diziyi izledikten sonra ne zaman bir disney filmi izlesen aklına bu dizi gelecek.Kadrosuyla , konusuyla, olayların gidişatıyla her şeyiyle bu diziye bayılacaksın.Kesinlikle zaman kaybı değil. Yerinde olsam hemen başlar ve dizide kaybolurdum. :)

banada halam sağolsun bana tavsiye etti

ilk szon sanki biraz yavaş ilerliyor belki biraz sıkılabirlirsin ama ilk sezonun sonlaına doğru bağımlılık yapabilir

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık