"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > (bayağı ilerlemiş olanlar lütfen) Kafam karıştı yardım

yeni konu aç (bayağı ilerlemiş olanlar lütfen) Kafam karıştı yardım

Arkadaşlar şimdi bu cadı ve bay gold hatırlıyor mu? Yani masal diyarını hatırlıyorr mu bu ikisi?

cadıdan kastın regina ise, bu masal karakterlerini gerçek dünyaya getiren regina yani kendileri kötü kraliçe oluyor. ama gold hatırlıyor mu emin olamadım

sadece o ikisi hatırlıyor

teşekkürler :)

herkesin hatırlamasına az kaldı :D

eğer cadıdan kastın cora ise (regina'nın annesi) evet herkes her şeyi hatırlıyor Emma dışında çünkü o gerçek dünyaya geldiğinde bebekti. yani pamukta,yakışıklıda,pinokyo dahil orayı hatırlıyorlar hatta geri dönmeye çalışıyorlar...(daha spoiler yok :))

hatırlıyor çünkü reginaya verdiği formülde kendisinin hatırlaması için bişi yaptı. bide her lütfen dediğimde beni reddetmiyceksin diye

Ay.

Aslında Rumplestilskin, çoğu kişinin sandığının aksine Storybrooke'a ilk geldiklerinde eski hayatından hiçbir şey hatırlamıyordu. Emma gelince, Emma'yla tanıştığı anda hafızası geri geldi. Eğer hatırlasaydı oğlunu aramaya giderken hafızasını kaybetmememek için sihir yapmaya ihtiyaç duymazdı.

Bir kişi daha var regina ile rumpletiltskin in dışında. O da captan hook. O sihir yapıldığı zaman gemisiyle kaçmıştı ve sihri kapsayan alanın dışına çıkmıştı. Yanlış mı hatırlıyorum?

@Ay. 3.sezonu izlememişsin anlaşılan. Rumplestilskin Regina'ya Henry'i bir amaç için buluyor

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık