"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > bir bölüm yazma şansınız olsa nasıl yazardınız

yeni konu aç bir bölüm yazma şansınız olsa nasıl yazardınız

Olayları nasıl geliştirdiniz?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ilk önce bealfire ve robin kesinlikle geri dönerdi. Sonra büyülü ormana döner ve yaşamlarına orada devam ederlerdi oranın masalsı ve günümüzden uzak havasına bayılıyorum umarım ilerleyen bölümlerde büyülü ormana döneriz ve maceralarımız orada devam eder :)

1. yada 2. sezonda şapkacı vardı. Ona bitiyordum ben. O kötü gülüş oyunculuk filan. İlk onun geri gelmesi hakkında bir şeyler karalardım. Robin geri gelsin isterdim. Yada rumple artık mutlu olsun biraz. Kurtarıcı da bütün yükü çekiyor sanki. Yok yok iyi ki ben yazmamışım bu senaryoyu, vazgeçtim...

ya ben olsam yeni karakterler getirdim çünkü her zaman aynı kişileri görmek biraz sıkıyor daha doyrusu doyurmuyor mesela küçük prens falan olabilir ya da mulan olabilir ya da ne bileyim işte hatta madem sadece disney değil her türlü masaldan çizgifilmden getiriyolarsa barbie olsun yani kljlkjh ne bileyim yani barbieyi ikiz yapardım bi siyah saçlısını bi sarı saçlısını yapardım her ne kadar siyahlı kötü görünsede sarılıyı kötü siyahlıyı iyi yapardım hatta orda kalıcıkalırlardır hep tartışıyolarmış falan hatta gidion siyah saçlı barbieye aşık olurken sarılıda onu severdi ve araları bozulurdu sonra sarışın başkasına aşık olunca onların mutluluğunu isterdi aşık olduğu kişide henry olurdu ama önce barbieler gelmeden henrynin sevdiği kızı öldürürdüm o yas tutarken henry ola karşılaşır ama önce kavgalı olurlar sonrada çok iyi anlaştıklarını farkederler falan

hatta keloğlanda gelsin madem bu kadar hayal kurduk nasrettin hocada gelsin malum dünyanın merkezi konya :D

ben olsam robin hood u geri getirir reginam için sonrada mutlu olsun diye ilk işim o olurdu jrbfsdhf
sonra harry potter getirirdim

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık