"hiçbir şey uykusuzluk kadar zor değildir. sanki tüm gezegen terk edilmiş gibi hissedersin." -shameless

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > Hangi Karakteri Başka Biri Oynasın İsterdiniz?

yeni konu aç Hangi Karakteri Başka Biri Oynasın İsterdiniz?

Ben Merlin Fanı Olarak Merlin i Elliot Knight yerine Colin Morgan ın oynamasını isterdim.

snowu başkası oynasa yeterdi

henry..

kesinlikle snow

Aynen bende Merlin'i Colin'in oynamasını çok isterdim ve Henry'i daha sevimli biri oynayabilirdi,,

Charming ailesinin tüm üyeleri. İyi ki Regina ve Rumple gibi 2 tane düzgün karakter var da diğer sümsüklere katlanabiliyorum. Colin olayına katılıyorum fakat OUAT'daki Merlin dehşet karizmatikti. Keşke hemen harcanmasaydı

Çok net Snow

bence heny yerine Asa Butterfield (merlinde oynayan çocuk tabi şimdi büyüdü) oynamalıydı eminim %100 bir artış olurdu filmde emma yerinede jenna louise colemen yada Ashley Benson olmalıydı birde reginanında saçını uzatsınlar allah rızası için ya 45-50 yaşına gelmiş evde evleneceksen gel izleyen teyzelerinkine benziyo bu saç stili son olarakta dizide olmayan bir oyuncu isterdim rumplenin dedesini ortaya çıkarmalarını ve bu dede rolünde David Bradley in oynamasını isterdim adam muhhhteşem uyardı ama bu sefer rumple mutlu olsun onun gelişiyle bide ondan darbe yemesin isterdim

snow oynasa daha iyi olur diye düşünüyorum

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık