"gerçek sadece bir algı meselesidir." -fringe

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > Sohbet edelim birazcık ^_^

yeni konu aç Sohbet edelim birazcık ^_^

evveeeetttt bu mütüş diziyide az önce bitirdim. yeni sezonda alaadin falan var diyolar onlar doğru mu sizce? evil regina ortalığı fena dağıtıcak gibi geliyo bana..... 6. sezondan kesinlikle bu sezondan daha iyi olucakk bencee bide çok zırvaladım ama son olarak sizin en sevdiğiniz ve sevmediğiniz sezon hangisi? Benim en sevmediğim 1. sezondu çünkü anca emma yı ikna edebildiler en sevdiğim se galiba 4. sezondu. bu arada aramızdakalsın joıjhf ben bu sezonun ilk bölümünü izleyince kesin artık bırakırım diyodum başlarında killian a acayip uyuz olmuştum çünkü. NEYSEĞĞĞ görüşlerini bekliyorum ^-^

evet doğru 6.Sezonda Alaaddin karakterini canlandıracak kişi Avustralya doğumlu Türk asıllı Deniz Akdeniz. Asın lan bayrakları. :D
bide Prenses Jasmine (Yasemin) karakterini ünlü hintli şarkıcı ve oyuncu Karen David canlandıracak.
En sevmediğim sezonlar kesinlikle 1 ve 2 een mükemmel sezonlar ise 3,4 ve 5
evet bende pek sevmiyordum hooku ama emmagillere yardım etmesi sonrada emmaya aşık olması falan beni kendisine daha çok sevdirtti

regina ve MR hyde arasında bir şeyler olacak bence

@xyzzyx ay inş evil reginayla olurlar

hyde ve regina arasında bir şey olmaz bence robin dönebilir gibi geliyor dizide ki herkes kabullenmiş ama bi ben robin'in ölümünü kabullenemedim..

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence 1.sezon çok güzeldi masal kahramanlarını falan tanıyorduk. en sevmediğim sezon 3. sezon 3. sezonun tek konusu pan dı sonra 4.sezon favorim

bir olayın üzerinde çok durdukları zaman çok sıkıcı oluyor 2. sezon falan efsaneydi hergüne farklı konuydu şimdi her sezon farklı bela ve lanetle geçiyor.

en sevdiğim sezon 4.sezon ve 8.bölümdü

bence 3B ,4B,2B olay açısından en iyi sezonlar ama replik açısından 1 in üstüne kimse su dökemez

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık