"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Once Upon a Time tartışma forumu

Tüm Forumlar > Once Upon a Time > Yeni bölüm var, alt yazı yok.

yeni konu aç Yeni bölüm var, alt yazı yok.

Vallahi pes dedirtecek durum. Site ölmüş bitmiş artık. Yeni bölüm ne zaman yayınlanmış farkında mısınız. ? Daha alt yazı bekliycez. (Tabi ki sitede durursak daha çok bekleriz.)

bune arkadaş ya sırf başka diziler daha çok prim getiriyor diye bu diziyi bu kadar arka plana atmak zorunda mısınız kaç gün olmuş ya o kadar mı aciz bu site bi filmi çeviremiyor

Sanırım site el değiştirmiş. Önceki çeviriciler diğer sitelere dağılmışlar. Yeni alımları da o yüzden yapıyorlardı. Ama bu kadar da olmaz yani. Tamam çevirmen arkadaşların işi zor ama sen bir sitede dizi yayınlıyorsan senin en önemli odak noktan altyazılar olmalı. Madem çevirmiycekler ya diziyi yayınlama ya da altyazısı çıkınca koy yeni bölümü. Bu kadar acizlik olamaz.

Sadece altyazılar mı? Ben bölüm göremiyorum arkadaşlar. 3. sezonu başka sitede izledim mecburen. 4. sezonu burada izleyeyim diye geldim ki, o da yok. Hata veriyor.

Aynen kardeş. Çok bozdu site. Resmen belli başlı dizilere ağırlık veriyorlar. Hadi her şeyi geçtim bölüm var altyazısı yok. Ulan altyazı kaynağı olarak divxplanet belirtiyorsun. Adamlar yeni bölüm çıktığında en fazla 4-5 saat sonra yayınlıyolar. Ordan alması bu kadar mı zor. ? Bu neyin kafasıdır.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık