"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story

Orange Is the New Black tartışma forumu

yeni konu aç 4. Sezon

4. sezon çekimlerine geçen günlerde başlanmış ve 2016 haziran'da yayınlanacakmış. Umarım Alex'i çıkarmazlar diziden, isyan çıkar resmen ((:

sanmıyorum çıkacağını dizide en çok hayranı olan karakter bence, sosyal medyada öyle görünüyor en azından :D kendiside bir röportajında 4. sezonda olacağım demişti zaten.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bende sanmıyorum ve hiç istemiyorum gitmesini, benim için Alex bir yana tüm oyuncular bir yana :) .. Fakat, sezon finalini izlemiş biri olarak bu yorumu yaptım, sezon finali onun için pek iç açıcı olmadı.. 4. sezonu nasıl bağlayacaklar meraktayım açıkçası.

evet bende 3. sezonu iki üç kere izledim -biraz abarttım galiba neyse- ama alex'in yaralı bir şekilde yırtıp 4. sezonda alex-piper dramasının iyice artacağını düşünüyorum. Tabi Kubra'nın intikamından sonsuza kadar kaçabilecek mi bilemiyorum. Aslında bir mahkuma şişletmesi de çok zor değildi, Aydın'ın sırf alex'i öldürmek için gardiyan olması tuhaf. belkide başka bir amacı vardır. işi -uyuşturucu ticaretini- hapishaneden devam ettirmek vs. bu sorularımız seneye yaza kadar devam edecek gibi görünüyor :D

Ne güzel yalnız değilmişim, bunu duyduğuma çok sevindim. Paranoya yapmıştım bende, tüm bölümleri sezonları temcit pilavı gibi sürekli izlediğim için, kafayı mı yiyorum diye :)
Seneye kadar kafamızda milyon tane senaryo yazacağımız kesin :) Alex yeni sezon çekimlerinde gayet sağlam görünüyordu + Nicky'de vardı.. Bunu söyledim diye çok eksi ve küfür yiyeceğim sanırım ama Stella'dan hiç hoşlanmadım, ne olacaksa ona olsun :D

Nicky, Sophia ve Bennet çekimlerde vardı. Herkes dönecek diyebiliriz :D
Stella konusunda bende sizinle aynı fikirdeyim, ne yalan söyleyim başta çok heyecanlanmıştım o karakter için. Ama Alex fanlığımdan dolayı mıdır, Ruby rose'un rol yapamamasından mıdır bilmiyorum karaktere gıcık oldum :D
Yalnız geri dönerse, Piper arkasını kollasa iyi olur :D
+. sezonda da Cara delevingne gelse fena olmaz hani, modelden devşirme oyuncular madem sükse yapıyor :D

Yemişim Piper'la Stella'yı, Alex'e bir şey olmasın yeter ki :)
Yalnız Ruby yerine Kate Moennig gelseydi çok daha güzel olurdu..

O cidden badass ya, gelse dizide Alex'i gölgede bile bırakırdı belki. :D Yada iyice L word'e dönebilirdi dizi :D Her halükarda görmek isteyeceğim bir oyuncu, kendiside izliyormuş belki oynar kim bilir :D

Umarım kısmet. .Mevcut oyuncuları kıyaslarsak hiç biri bir Alex değil (:

O değil 4.sezon büyük çatışmalar olacak bence hapishane nüfusa 2 ye katlandı. Stella'yı sevdim ama Piper'la olmasın başkalarıyla olsun

peki nick y o var mı

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık