"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

Orange Is the New Black tartışma forumu

yeni konu aç 4. sezon

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

nick 4. sezonda geliyo mu ya bi de ne zaman başlıcak

Nick'i bilmiyorum ama büyük ihtimal Haziran 2016'da balkayacak daha çok var yani

haziran 2016 mı çok geç değilmi

netflix dizisi oldugundan tamamimi cekip bir anda netflixe koyuyorlar. bu nedenle dizi yaz sezonunda cikiyor. netflix dizilerinde genelde ayni yontem uygulaniyor. kafalarina gore bir anda dusuruveriyorlar tum bolumleri.

17 Haziran cuma günü kesin olarak 4. sezona başlayacak

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

An itibariyle tüm bölümleri izledim. Hiç tahmin ettiğim gibi bir sezon olmadı, tüm sezonlar içinde en az güldüğüm, en çok üzüldüğüm gerildiğim sezon oldu, bundan kötüydü eğlenceli değildi anlamı çıkmasın kesinlikle, alışılmışın dışında bir sezondu ve hüzünlü bir sezon finaliydi. Birde yeni gelenlere hiç ısınamadım. En beğendiğim bölüm hangisi dersek aklıma ilk gelen 8. bölümdü sanırım.
Geçen sezondan sonra Piper'a üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi ama koluna gamalı haç yaptıklarında o çığlıklarında içim cız etti. Lolly'nin aklını kaybetmesi psikoloji kliniğine götürülürken Mr.Healy diye bağırışında daha kötü oldum ama Poussey'de gözlerim doldu, Taystee'nin ağlaması ve o finaldeki son bakış :(

Her sezon öncesi bir fikir yürütürdüm ilk kez ne olacağı hakkında hiç bir fikrim yok. İzleyici olarak temennim, ilerleyen sezonlarda yeni oyuncular görürüz ve umarım bunlar Kate Moennig, Olivia Wilde gibi isimler olur.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık