"tonight is the night!" -dexter

Orange Is the New Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orange Is the New Black > 5.sezonun mükemmelliği

yeni konu aç 5.sezonun mükemmelliği

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Yeni sezonu az önce bitirdim ve sanırım izlediğim en güzel sezondu.Piper'ın daha az ön planda olması.Karakterlerin oyunculuğu,seneryonun sağlamlığı hepsi bi bütün olmuş resmen.Alex,zaten kadına tapıyorum bu sezon ayrı bi güzeldi.İsyanın başarıya ulaşamaması her ne kadar başımı ağrıtsa da diziye efsane bi sezon finali olmuş.O son kısım gerçekten merak uyandırıcıydı ne olucak gerçekten aşırı merak ediyorum yeni sezon kim bilir kaçında çıkıyo.Neyse sezonun güzelliği dışında kafama takılan bi kaç soru var.Mesela Daya ve Bursett'e noldu ? O çinli kadın,sonra tiffany kaçtı ama yoklamada 10 kişi eksik çıktı ki aşağıdakilrle daha fazla etmesi gerekiyo.Ayrıca Leanne ve Angie'den nefret ederdim ama son bölümde ciddi anlamda acıdım.neyse Flaritza zaten bi harika.Diyeceklerim bu kadar efsane bi sezondu

S A M E

Yoklama alınırken Linda'nın sayılmaması gerekiyodu ama o da sayıldı ayrıca Bursett MAX da kaldı Daya da kendi teslim oldu zaten #ReshopHeda

Dizinin en iyi sezonuydu derim

Ben nedense en çok 4.sezonu sevdim.Bir şeyler eksikti sanki bu sezon

Bu sezon Piper ve Alex fazla ön planda değildi ondan olabilir herkese eşit şekilde rol verilmiş gibiydi

sezon boyunca en sevdigim karakter cabrera"zirconia"(daniella de jesus) oldu ve her bolum onun icin bi flashback bekler oldum.zaten bi yerden sonra flashback olayini kestiler.daha yeni bitirdim ve en bastan yeniden baslamak istiyorum.her detayiyla harika bir dizi,harika bir sezon

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık