"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

Orange Is the New Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orange Is the New Black > Laura Prepon'un hamileliği.

yeni konu aç Laura Prepon'un hamileliği.

Dizide Alex rolünü oynayan Laura Prepon'un hamile olduğu açıklandı geçen hafta. Sevgilisi Ben Foster'ın çevresi tarafından haber doğrulandı. Yapımcılardan resmi olarak bir açıklama olmasada 6. sezon için Prepon'un 2. sezonda olduğu gibi dizide daha az görüneceği yönünde yorumlar gelmekte. 2. sezonda Alex doğru düzgün yok diye sara sara izlemiştim, umarım bu kez yine aynısı olmaz..

ben 5.sezonun final sezonu olacağını sanıyordum.Laura nın hamile olması bir şeyi değiştirmez çünkü ortada bir cinayet var 4.sezonda .Mutlaka olması lazım kadroda

5. sezon çekimi geçen yaz bitti, her sene temmuz ağustos gibi başlanıyor çekimlere.. Laura'nın hamileliği çok şeyi değiştirir, hem hapishanede hemde lezbiyen rolünü oynayan birinin hamileliliğini zor uyarlarlar diziye.. Ve dizi 7. sezona kadar onay aldı.

Laura yeni sezonda olmazsa yada daha az gösterilirse büyük ihtimal izlerken sıkılacağım.Umarım düşüncemiz gerçekleşmez.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık