"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

Orange Is the New Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orange Is the New Black > Ruby Rose 4.Sezonda Olacak mı ?

yeni konu aç Ruby Rose 4.Sezonda Olacak mı ?

Çok merak ettim ya sezon finalini izleyenler spoiler vermeden ve eğer böyle bi haber gördülerse cevaplasınlar :D

Çok seviyorum hatunu müthiş bi karakter stella <3 inşallah olur

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Cevap istiyorsun ama spoilersız, çok zor.. (:
4. sezon çekimlerine başlandı ama çıktı yada devam edecek diye resmi bir açıklama yok, varsa da ben görmedim. Nicky dönüyor da bunu bilmiyorum. Lakin, sezon finalinde çok acayip şeyler olduğu için, ilerleyen bölümlerde de olsa yine görürüz gibi.. Ben Ruby Rose'u normalde de sevmeyince Stella karakterini de sevemedim..

Henüz haber yok, cast haberleri 3-4 ay sonra anca gelmeye başlar bence. Kendi açıklaması filan olursa yazarım buraya.

12 bölümü izledim stella hapishaneden cıktığını söylemişti vay anasını ya bu kadar kısa sürmemeliydi ya of of !

@RedSoul
@Eccentric

İlginiz için cok teşekkürler benim gibi bu diziye böyle bağımlı olmanız cok sevindirdi iyiki varsınız manyak karıların askerleri :D

Üzülme o kadar sen finali izle :) finalde Piper bencilliğinin ve sürtüklüğünün zirvesine çıkıyor. 3. sezonda tiksindim ondan.
Bu arada sadece Alex Vause'un askerleriyiz :p :D

Alex ve Stella kafa kafaya verip Piper ı iyice bi benzetsinler bence Piper ın kafası ancak bu şekilde yerine gelir. :D Bu arada Ruby Rose !! Diyecek lafım yok kadın idolüm resmen.

Sezon finalinden anladıgım kadarıyla ruby rose yok.Piper cok bencil kendini düşünüyor kevaşe.Alex ilgi göstermedi stellayla yattı sonra stella yanlış yaptı stellanın agızına sıctı.Bakarım alex konusunda ne yapacak inşallah ölmez alex :(

Bence olur, çünkü cezası uzadı, şimdilik Nicky'nin oraya gitti, bence birlikte dönerler.. Ne Piper ne stella hiç umurum değil, Alex'e bir şey olmasın yeter ki (:

Nicky geri döndüğünde yıkılıcak

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık