"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Orphan Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orphan Black > 3.sezon finali...

yeni konu aç 3.sezon finali...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Efsane bir sezon finaliydi ama, delphine' i destekleyen bir üye olarak merakta kaldım. Ölmüş müdür? Gelecek sezon görebilecek miyiz?

Aynı sorun bende de var. Büyük merakta kaldım ve de Nisan 2016'ya kadar beklemekten başka çare yok. O zamana kadar da üretilen tezlerin doğru olmasına dua etmekten başka yapabileceğimiz bir şey de yok sanırım :( Şahsen öldüğüne inanmıyorum , inanmak istemiyorum çünkü ekran karardıktan sonra halen nefes alıyordu ve sadece vurulmuştu. Yani tam anlamıyla ÖLDÜĞÜNÜ görmedik. *kendini avutuyor*
Cidden böyle güzel bir aşkı mahvederler ve karakteri harcarlarsa yazık olur ya.

Bende öldüğüne inanmıyorum, inanmak da istemiyorum zaten. Her çiftin mutlu olduğu bi dönem vardı ama o ikisi pek nasibini alamadı sanki :/ Umuyorum ki gelecek sezon onları da mutlu görürüz.

zaten ben en başından beri neden ayrıldıklarını anlamış değilim, biraz saçma oldu sanki. benim teorime göre Cosima'nın yenisi vurdu Delphine'ciğimi :(

Bence de shay vurmuş olabilir ama şöyle de bir şey var delphine her şeylerine koştu her şeyi o yaptı neredeyse, 3.sezonda daha faal bir karakterdi. Bir anda cosimadan koparıp(dizideki en iyi ilişki olduğuna inanıyorum) böyle öldürmeleri mantıklı olur mu?

Shay vurmamıştır gibime geliyor çünkü sonda ayak seslerinden vuranın cüsseli biri olduğunu düşünüyorum. Shay vurduysa daha bi sinirlenirim o da var. Valla sezonun çilekeşi Delphine çıktı ya ona yanarım ben :'(

https://youtu.be/Q8TnWMt5_ro?t=530

videoyu izledim kesin birşey anlaşılmıyo delphinen durumuyla ilgili benim anladığım kadarıyla

senaryocu its an orphan black kinda death diyo hani kimse hemencecik ölmüyor ya (helena, coaty) yani delphine geri gelecek

Delphine ölmesin. Cosima ve Shay olmaz.. Kenzinin hastasıyım ama bu dizide değil :)

Paul un kesinlikle öldüğünü videodan öğrendikten sonra, en azından delphine in yaşamasını umuyorum

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık