"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Orphan Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orphan Black > bu dizide cevaplanması gereken sorular nelerdi?

yeni konu aç bu dizide cevaplanması gereken sorular nelerdi?

çünkü çok soru vardı ve kendi adıma geçen sezonun tekrarını yapma şansım olmadığı için kafama takılıpta hatırlamadığım çok şey var.
1.castor oğlanı ile evlendiği o dindar kız nerede?
2.Ethan duncanın kitabı castorun eline geçti.castor o kitapla ne yaptı?
3.shay nerede?(asker kıyafetindeki resmi açıklamadılar çünkü)daha onunla karpuz kesecektik...
4.dinci gruplar nerede ?
5.aişeninn olayı ne ? aişe ile bu bölüm ortaya çıkan canavarlaşan ilk denek ile genetik açıdan bir bağlantı olabilir mi?(bu sorun yeni çıktı ama olsun eklemek istedim)
böyle cevaplanmamış sorular varsa bilen numaralandırıp eklesin.

1. O oğlan zaten iyilerdendi, kız da hasta olmasına rağmen önemsemedi onlar sakin hayatta.
2. Castor üssünde de patlama olduğu sırada herkes öldü. İsmini hatırlamadığım bilim kadını akıl hastanesinde zaten. Bir şey çıkar mı ondan emin değilim.
3. Ondan bir şey çıkmaz gibi.
4. Evde yangın olunca geriye kadınlar ve çocuklar kaldı onlar bir sorun teşkil etmiyorlar.
5. Bilemiyorum.

kitap castor üstünde değildi ki.oraya gelmediğine eminnim

Veriyorum sorulari yaz
1- ilk halife kimdir?
2- istanbul hangi tarihte feth edildi?
3- vatan bizim neyimiz?
4- yukselme devrinin son padisahi kimdir?
5- roma’yi kim yakti?

1-gracie den bahsediyosan öldürüldü

tek soru ; no answer

NEDEN HELENANIN KÜÇÜKLÜĞÜ CHARLOTTE DEĞİLDİ ? BÜTÜN KLONLARIN AYNI OLMASI GEREKMİYOR MU?

tşk

Senarist bu konuya açıklık getirmiş zaten. Yaşları farklıymış ve kızın ana dili gibi Ukraynaca konuşması gerekiyormuş.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık