"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Orphan Black tartışma forumu

Tüm Forumlar > Orphan Black > güzel diziler önerin :)

yeni konu aç güzel diziler önerin :)

bilim kurgu, dram, aksiyon gerilim vs. tarzında diziler önerirseniz sevinirim. :)

GAME OF THRONES,once upon a time,2 broke girls,the walking dead,hemlock grove,forever,dexter,doctor who,american horror story,constantine,lucifer,merlin,salem,penny dreadful,daredevil,damien,the secret circle(icinde to'dan hayley teen wolf'tam malia var),vikings,power,angel from hell,major chrimes,blindspot,wolf creek,preacher,roots,outcast,cleverman.aklıma gelen bunlar tam estediğin türdeler :)

- Borgen (Danimarka dizisi, politik drama ama sağlamdır)
- Stonemouth (İngilizce seviyen orta seviye filansa dene bunu İngilizce altyazı ile. İki bölümlük klasik bir İngiliz draması)
- Banshee (Aksiyonu çok iyidir. Üstüne finalde yaptı gönül rahatlığıyla girebilirsin.)
- Rizzoli & Isles (Polisiye bir dizi ama oldukça eğlenceli. Şuanda 7. sezonunda ve bu sezon sonunda final yapacak)
- The Office (Komedi arıyorsan birebir)
- Rectify (Has dram dizisi. Oldukça güzel bir dizi. Başrol adamın oyunculuğuna hasta olabilirsin.)
- American Crime (American horror Story gibi her sezonu farklı konular işleniyor. Sağlam bir suç draması)
- The Slap (İster Amerikan ister Avustralya yapımını izle farketmez. İkiside aynı zaten)
- Transparent (Komedi-drama dizisi. Güzeldir)
- Grantchester (İngiliz dizi. Ben bu diziye bayılıyorum. İlk sezonunun Türkçe altyazısı var ancak ikinci sezon ingilizce. Denenebilirliği yüksek. Önerdiğim kişiler hep beğendi)
- The Honourable Woman (8 bölümlük bir mini dizi)
- The Man in the High Castle (İkinci Dünya Savaşı'nı eğer Almanlar kazansaydı ne olurdu? Tamamen bir alternatif tarih uyguluyorlar. Oldukça güzel bir yapım)
- Boardwalk Empire (Önemli mafya liderlerinin hayatına odaklanmış bir dizi. Finalde yaptı)

Aklıma bunlar geldi. Hep önerilen dizileri önermeyi hiç sevmem. Alternatif dizileri önermeyi, başkalarının da bu dizileri izlemesini daha çok severim. Umarım aralarından bazılarını izlersin :)

teşekkürler :)

orphan black başlığı altında açılan bir konu olduğu için söylüyorum.
önerebileceğim benzer dizi "continuum" en severek izlemiş olduğum diziydi. bende tavsiye ederim konusu
kısaca 2077 den günümüze gelmeye çalışan bir grup suçlu ile yanlışlıkla günümüze gelen bir güvenik görevlisinin başrolünde olduğu dizi.
aksiyon bilimkurgu yer yer duygusal. 4 sezonluk hoş bir dizi

Garantili bişey istersen FRİNGE tavsiye edebileceğim en iyilerinden birisidir.

Fringe önermek için gelmiştim, üsttekine katılıyorum.

the 100 öneririm ama bilim kurguyla alkası yok hgx

Tabiki de Pretty little liars gerçi o da nisanda bitiyor... Hüzünlendim şimdi

Kesinlikle Person Of Interest'i bitirmeni tavsiye ederim bana kalırsa şuana kadar ki en güzel kurguya sahip dizidir.

Fringe ve Sherlock üzerine tanımam kesinlikle başlamalısın.Fringe bilim kurgu efsanesi bi dizi

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık