"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

Outlander tartışma forumu

Tüm Forumlar > Outlander > Diziye başlamalı mıyım?

yeni konu aç Diziye başlamalı mıyım?

Nasıl bir dizi konusu nasıl kraliyet hayatı mı anlatılıyor? Biraz bilgi verebilir misiniz? Ben kraliyet hayatını anlatan bir dizi istiyorum, sürükleyici ,şok edici sahneleri olan bilim kurgu değil eskileri anlatan,eğer öyle başka bir dizi biliyorsanız önermenizi rica ederim....

Öncelikle Outlander'ı ve birazdan söyleyeceğim dizileri henüz izlemedim ama konularını az çok biliyorum. Outlander tarihi bir dizi, zamanda yolculuk yapmış bir kadın da ana karakter. Yani tarihi olaylar vardır ama kraliyet hayatı konusunda bir şey diyemem. Fakat (henüz hiçbirini izlememe rağmen) The White Queen, The White Princess, Regin, bu üçü kraliyet dizisi. Bir de benim izlenecekler listemde yok ama The Crown'a bakabilirsin. Belki ilgini çeken bir tane olur.

The Crown'a da baktım ve benim ilgimi çekti bile. *-*

Regin de çok iyi bir dizidir bende tavsiye ederim , ama Outlander'a da bakmalısın bence içine çeken bir hikayesi var bilim kurgu yanını çok fazla görmüyosun o yüzden :)

Çok güzel bir dizi kesinlikle izlenmeli . Ben çok sevdimmm ..

kesinlikle başla ilk sezon aşırı iyi 2. sezon biraz afallayabilirsin belki ama sakın bırakma 3. sezon harika gidiyor. zamanda yolculuk var tarih var çok kuvvetli bir aşk var savaş var macera desen fazlasıyla. kaçırılmaması gereken bir dizi.

dızıyı ızlememısın yorum yapma iremforbes

İlk başta sıkıcı gelebilir ama 2. sezon çok güzeldi ayrıca kitapla paralel olarak gidiyor değiştirilen çok bölüm de yok yani diğer sezon gelene kadar kitapları da okuyabilirsiniz.

kesinlikle müthiş bir dizi tereddüt etmeden başlanmalı bugün bitirdim...

4.sezon tam olarak tarih ne zaman bilen var mı acaba?

türkiyede çok tutmayan ama dünyada iyi bir seyirci kitlesi var . imbd 8.5 . başarılı bir dizi

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık