"zaman her şeyin ilacıdır sözü tamamen bir yalan. uyku her şeyin ilacıdır." -the simpsons

Peaky Blinders tartışma forumu

Tüm Forumlar > Peaky Blinders > peaxy blinder dizisinde hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler nelerdir

yeni konu aç peaxy blinder dizisinde hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler nelerdir

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

şiddet sahnelerinden hoşlanmıyorum.bu sezondaki siyasi olayları,romanofları ve churcilin gangsterlerlerle ilişkisini,beyaz rusların,bolşeviklerle mücadelesini ilgiyle izliyorum.

kardeş sen neden izliyorsun o vakit dizinin ana teması şiddet etrafında şekilleniyor.d

Yapmacik siddet sahnelerinden bende pek haz etmiyorum ama bunda oyle bir durum yok. He siddeti komple istemiyosan @taciii3 hakli :)

bende ingiliterede geçmesini sevmiyorum bence günümüz istanbulunda bir konakta geçmeli ve daha çok aşk ve entrika üzerine gelişim göstermeli (!) ...

hoşlanmadığım adını yanlış yazmış olman arkadaşım, onun dışında efsane dizi hoşlanmıycak hiçbişeyi yok...

Dizi dönemini çok iyi yansıtmış. Bana kalırsa şiddette tam kıvamında o dönemleri işleyen bir dizide dahada azı olamazdı zaten. Dizinin kasvetli havası da benim en sevdiğim yönlerinden biri.

@trilenka ilk okurken ne diyo bu mal demistim sondaki (!) israetini gorene kadar :D

Bence mukemmel olcude her seyden var siddet zaten onemli etkenlerden ve diziyi guzel yapan seylerden ama sevmiyosan o sahneleri atlarsin (atlamamani oneririm gercekten guzeller)

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık