"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > 5. Sezon Tahminler/Beklentiler

yeni konu aç 5. Sezon Tahminler/Beklentiler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bu sezon finali de ellerimizi terletti, bizi koltuklara yapıştırdı. Ne kadar tahmin edilemez olsa da bir şeyler vardır illa kafanızda.

Ben makinenin artık kendi sesi ve daha agresif tavrı ile geri geleceğini düşünüyorum.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

umarım 5.sezon gelir diyeyim şimdilik. çünkü daha onay almadı 5.sezon için dizi.
finch'in makineyi tekrardan inşa ederken samaritan ile olan savaşından dersler çıkarıp ona göre şekillendireceğini düşünüyorum. sonuç olarak makinenin finch'e ne kadar bağlı olduğunu father demesinden ve önceki bölümde kendini feda etmesinden anladık. yani finch'in etik konusunda endişelerini bir nebze azaltabilir bu.

cıddı soyluyorum her ne kadar dızı olsada hatta ınsan olmasada aglattı ..

İnternette bi paylaşım gördüm. Fanlardan biri dizi setinin bir çalışanıyla konuşmuş. 5.sezon onayı yüksek ihtimalle alınacak demiş çalışan. Umarım alır. Alırsa çok güzel bir sezon olabilir :)

Onay almaması imkansız bir şey.

Düşman teke indi ve artık oyun sonu canavarı niteliğine ulaştı, bence son sezon bizi bekliyor. :)

daha 2 sezonu var dizinin. 5. sezon çok hızlı ve güzel geçecek bence. 6. sezonda bir jj abramms klasiği olarak dizinin içine edecekler :D

5. sezon 13 bölümden oluşacak ve büyük ihtimalle final sezonu :( tesellim shaw geri dönüyor..

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık