"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > dizinin gidişatındaki farklılıklar

yeni konu aç dizinin gidişatındaki farklılıklar

arkadaşlar ben 2.sezonun 18.bölümündeeyim şu zamana kadar çok güzel inanılmaz bir dizi izledim diyebilirim bu esnada dikkatimi çeken birtakım tabi sizinde çekmiştir bunlar olaylar oldu.

birincisi bölümlerdeki 1snlik mavi eksran çıkması
ikinciside intro varya en başta başlarken haroldın konuştuğu prda "people like you" cümlesinin kaldırışmadı çok dikkatimi çekti.

tabi bunlar basit şeyler mavi ekranı herkez anlamıştır bir fikir vardırda ikinci söylediğimi pek anlamlandıramadım.

bilgisi olan paylaşabilir mi?

mavi hatayı 2. sezon 20. bölüm itibarı ile aldım.

mavi ekran makinenin virüsten dolayı aldığı hasardan kaynaklanıyor . 2 dediğindende birşey anlamadım

kardeş dizideki duruma göre değişiyor o intro mesela 3 sezonda you are being watched derken 4. sezonda we are being watched diyor :D

1. dediğini anlamamak için diziyi isteksiz izlemek gerek heralde.
2. dediğin cümle ile alakalı olarak sunu soyleyebılırım, yaşanan olaylar dogrultusunda ıntro degısebılıyor spoiler olmasın diye örnek vermıyecegım ama 2. sezonda yaşamış bir olay oncesı veya sonrası intro değişebiliyor.

Olaya hemen el atayım. Kardeşim sen hiç mi dizi izlemedin? Her dizinin gidişatında farklılıklar olur. Hep aynı konuyla, aynı düzenle gidemezler. Değiştirmeleri gerekir ki izleyici kitlelerini kaybetmesinler.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık