"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > Yeni Başlayacaklar Dikkat

yeni konu aç Yeni Başlayacaklar Dikkat

Arkadaşlar Diziye yeni başlıyorsanız ve şiddetli tavsiyeler ile geldiyseniz buraya kesinlikle ilk 10 bölümü izlemeden yorum yapmayın. ben 2. sezon yayınlanırken başladım. bende ilk 5 bölümde çok sıkılmıştım. dikkatsizce izlemiştim, konuyu kavrıyamamıştım. 10. bölüme geldiğimde en baştan izlemiştim. ve fark ettimki birçok arkadaşımız ilk bölümlere bakarak yorum yapıyor. bu diziyi izledikten sonra diğer diziler çok yapmacık gelecektir. Şiddetle Tavsiye ediyorum. ve ilk 5 Bölüm sıkabilir Yılmayın izleyin bir süre sonra bağımlısı olacaksınız.

10 gün önce başladım 2.sezonu yarıladım, 2.bölümden itibaren bağımlısıyım :)

ilk bölümden itibaren gayet ilgi çekiciydi 1 2 3 sezonu yakalsık bir haftada izledim 4.sezonun ortalarından itibaren bıraktım..kabak tadı vermeye basladı

1x11 e geçtim ama sürekli aynı tarz olaylar oluyor sıkmaya başladı ama inş ileride düzelir

bu diziye başlamayı düşünenler veya başlamak için bekleyen büyük hata yapıyorsunuz şimdiye kadar izlediğim en iyi diziler arasında ilk sezon 8-10 bölüm kadarı sanki her bölüm farklı bir film konu gibi gelişiyor ama ondan sonra bütün bölümler birbiriyle öyle bi bağlanmaya başlıyor ki 3. 4. sezonla 1. sezon bölümü bağlıyor o kadar sağlam kurgusu var. dizi öyle başarılı her dalda en kral bölümler bu dizide mevcut bence izlemeyen arkadaşların çok kaybı var ^^

Dizinin tek kötü tarafı kendini bağlayıp her hafta yayınlanmak yerine 2 hafta 3 hafta ara verip yayınlanması tatil için bahane arıyorlar.onun haricinde on numara dizi

bu diziyi izleyin einstein olun. o kadar saçma sapan dizileri beğeniyorsunuz bunu beğenmiyorsunuz üstelik makine hariç kalan kısımları hayatta yaşanıyorken.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Son sezon hakkında bıraz spoıler vereyım su kabak tadlarına karşı diziye yeni başlamış olan arkadaşlar veya daha bıkmamıs olan arkadaslar bu spoılerı kapatırsa suprizi kacırmazlar.

4. sezonun sonuna kadar ızlemelısın dogruyu soylemek gerekırse sezon fınalınde duygusal bır an senı beklıyor olucak.

Nasıl duygusal, duygusal dizimi olur hele boyle bır dızıden. ( diyorsan gel aşşagıya ınelım bırlıkte )

Makinenin vedası ilginç olabilir bence vede duygusal olur, Sence?

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık