"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

Person of Interest tartışma forumu

Tüm Forumlar > Person of Interest > Yeni başlayacaklara dost tavsiyesi ( veya ilk 2 sezonda olanlara :P )

yeni konu aç Yeni başlayacaklara dost tavsiyesi ( veya ilk 2 sezonda olanlara :P )

Spoiler vermeden inceden şöyle anlatmak ısterım ben sızlere...
2 tur ızleyıcı var benım gozumde;
Arkadaş bir ton diziyi izledik e coguda guzel ve dunya sıralamasındada hanı bı yerı var ne izlesek ki aa şuna bir bakayım.
Şu şu arkadaşım şu diziyi önermişti bi baksammı ki.

Hangısı olursa olsun farketmez bu dızı hakkında soyleyecegım sınırsız şey vardır ( 7 kere bitirmiş bir varlık olarak) ama en önemlisi ilk 1 2 sezon sadece biz izleyicileri ısıtmak için yazılmış ve yapılmış eğer bu diziye başlıyacaksanız yapmanız gereken 2 şey var birincisi, gidip koladır ıce teadır cipsdir ıvır zıvırınızı alın, ikincisi ise günde maksium 2 3 bölüm izleyin yavaş yavaş devam edin çünkü hızlı gıdıp 1 2 haftada bıtırırsenız boslugu ınanılmaz derecede ınsana rahatsızlık vermıyor değil.

DİPNOT: Dediğim üzere ay bu dizi sıktı hep aynı seyler dıyıp 1 2 sezon ızleyınce pes etmeyın hele bi durun bi 3.sezonu ızleyın bakın arkası çorap sokugu gıbı nasıl gelıyor.

DİPNOT2: 7 Kere izlediğim halde ( yalan oldugunu dusunen ınsanlara el sallamak ısterım ) her bölümde tad alırım :)

DİPNOT3: Okudugun ıcın teşekkür ettim canım benim, bu arada dedıklerımı unutma bak 3.sezona gelmeden dızıyı bırakmak yoook ona gore hee :))

DİPNOT4: Yazıdan cok dıpnotmu oldu ne, neyse tutmayayım ben senı şöyle buyur canım benim;
http://dizilab.com/person-of-interest/sezon-1/bolum-1

kardeş sen yazı yazma aq

altyazı ne zaman gelecek?

Sırf uğraştın diye başlıyorum :D

baslıyorum be de senın yazın dıkkatımı cektı :) 7 kere ızlemek nedır arkadas merak ıcındeym uykusuz mu kalıcam acaba

Değerli bilgiler paylaşmışsın gerçekten. ben suanda 3. sezondayım. tavsiye edenler de seninki gibi seyler söylemişlerdi. açıkcası biraz korkmuştum acaba ilk iki sezon bayıcak mı? sıkılacak mıyım? ama bölümlerin aralarına zekice seyleri o kadar iyi sıkıştırmışlar ki ince detayları kovalama isteği diziyi göz kırpmadan izletiyor.

@GunesKarasu o kovalama isteği sayesinde izlettiriyor bu dizi ama bunlardan (1. sezon ve 2. sezon işlenen ana konu) sıkılıp ve diziyi bırakmak için bahaneler aramaya başlandığı an, yazdığım bazı şeyleri dizinin üstadı sayılabılecek kişilerin derin spoiler vermeden insanlarda merak uyandırması gerek ki, insanlar DİZİ izlesinler.

bu diziyi ilk izleyişimde 1. sezonda bırakmıştım ama her gün en az 1 bölümü zorla izlemeye başladım gerçekten çok iyi

@BırChesterfıeldMısalı 7 kere izlemişsin ozaman sorumu cevapla 2 sezon 3 bölümdeki soru gabi ve paulayı makine niye göstermedi

bu dizinin ilk iki sezonuda efsane bi kere nerdeyse sıkıcı bölüm yok

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık