"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Rick and Morty tartışma forumu

yeni konu aç Evil Morty

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Kimsenin şu sitede başlık açmadığı bi konu.Bari ben açayım dedim.İlk önce Evil Morty nedir kimdir?

Evil Morty'nin kim olduğu hakkında bazı tahminler var.Örneğin biri birinci sezonun openinginde Rick ve Morty başka bir gezengende bir canavardan kşarak kaçıyorlar ve Rick Prtal Gun ile Morty'i geride bırakarak gezegen ya da o evrenden kaçıyor.Bu Morty'nin bir şekilde hayatta kaldığını ve Evil Morty dediğimiz kişi olduğu teorisi var.Bir diğeri de şöyle bir teori ; her Morty ne kadar çok yaşayıp Rick ile takılırsa daha da zeki oluyor.Ki zaten Evil Morty'nin ne kadar zeki olduğunu anlamışsınızdır.He bu arada Evil Mort 1.Sezonun 10. Bölümünde ve 3.Sezonun 6. Bölümündeki eleman.Her neyse teoriye geri dönecek olursak , Mortyler zaman geçtikçe Jerry gibi salak olmak yerine Rick gibi zeki olmaya başlıyorlar.Fakat çoğu Morty "maceralarda" ölüyor.3.Sezon 6. Bölümde de gördüğünüz gibi Ricklerin yeni ortakları olmak için eğitiliyorlar.Yani çoğu Morty zaman fazla geçmeden ölüyor ve yeni Mortyler yerlerini alıyor.Zaten yeni ailelerin pek bir şey anlamayacakları belli.Fakat Evil Morty bir şekilde hayatta kalıp her şeyin farkına varmış bi Morty olduğu , Mortylerin intikamını almak ya da başka bir amacı varsa (ki bu başlığı bunu sormak için açtım) bunu yapmak için deli gibi uğraşan aşırı zeki bi Morty.(Youtube da bolca Evil Morty teorileri var bakın bence).

Son bölümün (3.Sezon 6.Bölüm) creditlerinden önce (şu emeği geçenler , ses aktörlerinin isminin geçtiği şey) o son uzaya atılan Rick ve Mortylerin olduğu sahnede suikast için tutulan Morty'nin önceden aldığı belgeyi görüyoruz.Belgeyi gizemli bi Rickten aldığı sahnede ne olduğunu göstermiyordu.Bu yüzden neden suikaste kalkıştığını da anlamamıştık.Ama hapise atıldığı bölümde "o Morty'nin göründüğü gibi olmadığını" söylüyordu.Tabi sonra uzaya atıldı.Son sahnede de belgeden çıkmış sayfaları ve fotoğrafları görüyoruz.Fotoğrafların birinde Evil Morty ve öbüründe de bi Rick ve göz bandını çıkarırken gördüğümüz başkan olan Morty'i görüyoruz.Yani bildiğin Evil Morty başkan oldu diyorlar.Son sahnedeki konuşmasında da eyleme geçme vakti olduğunu söylüyor.Sizce amacı falan ne?
Ne olur bundan sonra?

Bu postu hem bilgilendirmek hem de Evil Morty hakkında düşünceleriniz varsa diye açtım umarım yararlı olur , iyi forumlar!

Arkadaşlar yazdığımda 3.Sezon 6.Bölüm yazdıklarım yerleri yanlış yazmışım 3.Sezon 7.Bölüm olcak

Okudum (bazı kısımlarda beynim yanmış fakat sonrasında anlamış olsam da) öncelikle bilgi için teşekkürler.Bence evil morty rick yancısı gibi görünüp mortylerin intikamını alacak.Her mortynin içgüdüsü bu.Ama umursamaz bir havası da var evil mortynin.Şimdilik ekranlarda takılsın bakalım

Bu bölümde cidden beynim allak bullak oldu ilk kez böyle birşey oldu galiba bir daha izlemeliyim :D

Evil Morty favorilerimden biri oldu dizide Rick den daha güçlü olan tek Morty olduğu için galiba :D

Ya da daha basit düşünüp, sonsuz Mortylerden birinin kendi evreninde Rick'in öldüğünü, onun genlerini aldığı için Rick kadar zeki olduğu, Portal Gun'ı onun icat ettiği..

c-137 morty mortylerin en mortisi ise eviil morty de mortylerin en rick olanı .evil morty aslında rick morty

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık