"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

Rick and Morty tartışma forumu

yeni konu aç Rick = Morty

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

The Rickshank Rickdemption bölümünde Rick’in gençliğini gördüğümüzde Rick’in “eskiden mavi pantolon giyerdim” demesi benim dikkatimmi çekmişti.Bununla birlikte Rick Potion #9’da Rick’in kendi ölü bedenini hiç umursamadan veya şok olmadan gömmesi aklımda bir “acaba bunu hobi olarak mı yapıyor?” sorusunu getiriyor. Dan ve Justin Rick ve Morty’nin dizide zaman yolculuğu ile uğraşmayacağını söylemişti ama “dizide”. Rick’in garajında “Zaman yolculuğu zımbırtısı” yazılı bir kutu var.Bununla beraber, yine aynı şekilde The Rickshank Rickdemption’da gördüğümüz Diane Sanchez,Anatomi Park’da Morty’nin birlikte olduğu Annie’ye çok benzemiyor mu sizce de?Eğer Morty, Rick ise Morty’nin asıl büyükbabasının Rick olması gerekiyor değil mi?Teorim Morty’nin Rick olmak için Rick’i öldürüp yerine geçti. Özellikle bunu Evil Morty’nin yaptığını düşünüyorum.Ek olarak düşeyim, ki bu da beni etkileyen nedenlerden biri. Rick’in öldürdüğü Cronenberg bebeğinin Morty olabiliceği söyleniyor. (Rick Potion #9 dan sonra acısız ölüm olmadığına kanaat getirip gelecekteki Morty’lerden birini öldürmüş) Son olarak, Morty’nin Rick’e göre daha salak görünmesinin nedeni ise ilk bölümden hatırlarsınız mega çekirdekleri. İnsanı bir süreliğine süper zekalı yapıyordu. Morty’nin(Rick’in?!) bunlardan bir içki hazırlayıp hep ondan içtiği söylenen teorilerden zaten.

Saçma geldi bana.

çok tahmin üzerine dayalı bence. bana da saçma geldi, bayağı alakasız gibi.

Alakasız -_-

neden olmasın?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizide yeniyim ama bana da saçma geldi.
rick morty nin bilmediği milyon farklı şey yaptı. (paralel evrenlerle birlikte değil ahfksaf) rick daha önceden zaman yolculuğu yapmış olabilir. Üstelik eğer böyle bir içki yaptıysa 72 saat boyunca patata olacağını bilir bunu hiç düşünmez.

Çok ilginç bir düşünce olabilir. çünkü tüm ailede sadece rick ve morty nin burunları benziyor diğerlerine benzemiyorlar :Ddüşük bir ihtimal ama neden olmasın?

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık