"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Riverdale tartışma forumu

yeni konu aç 2.sezon

Asiri derecede bayik bi sezon.Ilkini sabah aksam izlerken simdi tek bolumu zar zor izliyorum.Butun konuyu ilk sezonda harcadilar.Keske katili en azindan 3.sezonda falan ogrenseydik.Ortaya bi katil attilar onune geleni olduruyo,hayir yani olenlerin aralarinda bi bag da yok.Bakalim is nereye baglanacak.3.sezon bilgim yok ama boyle olucaksa hic olmasin daha iyi.

3. Sezon için çok umutluyum nedense. Bu olanların ardından bizi iyi şeyler bekliyor gibi hissediyorum.

13. bölüm sezon finali miydi??? hiç mi gerilim olmadığı için fark edememişim bile. 1. sezonun tadı zerre yoktu

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1.sezonun yanından asla geçemez. Bu sezon kimi bölüm ciddi anlamda kötü, kimisi baya güzeldi ama o kadar karmaşık ki her şey birbirine girdi. Black Hood Svenson çıktı, ki kimse inanmıyor buna, ama eğer ki bu sezon Black Hood olayı tekrar açılmazsa ve Black Hood başka biri çıkmazsa bu sezon gerçekten çöptür.

Betty ve Jughead'in arasını çok karıştırdılar ve Jughead'in Betty'den ayrılması da aşırı gereksizdi bence.
Eminim Archie bu sezon herkesin sinirlerini bozuyordur fdshfdsj cidden Hiram'a inanmak ve ona hayranlık duymak için bebek kadar saf olmak gerekiyor ayrıca Veronica'yla olan sahneleri baymaya başladı artık çünkü sürekli aynı sahne sadece replik değişiyor o kadar.
Veronica'ya gelince, bana sorarsanız o da ne yaptığını bilmiyor hatta senaristler de Veronica'ya ne yaptığını bilmiyor. İtici ve yapmacık bir karakter olmaya başladı.
Jughead'in Serpent olması da doğru değildi bence çünkü ilk sezon bambaşka biriydi. İlk sezonki Jughead ve bu sezonki Jughead ayrı kişiler gibi.
Betty'nin webcam ve serpent olmaya çalışması durumları gereksizdi yine.
Chic için yorum yapamıyorum çünkü onu çözemedim hala dfhdhfdh iyi mi kötü mü bilmiyorum.
Bu sezonun tartışmasız en güzel olayı FP ve Alice <3333
Cheryl'a da eleştirecek bir şey bulamıyorum, sabit aynı mükemmel insan dhfdfhjdf

1.sezondan sonra bu sezon o kadar heyecanlı ve iyi değil ama berbat durumda da değil. Bence sadece konular karmaşık işleniyor, en sonunda her şey açığa çıkıp neyin ne olduğunu anladığımızda o kadar da kötü gelmeyeceğini düşünüyorum. Kısacası ilk sezon kadar mükemmel değil ama izlenmeyecek kadar da asla değil yani löve riverdale <333

2. sezon 22 bölum surecek daha bitmedi yani 8 martta 14. bölum yayınlanacak

bence jason'un katili cok erken ortaya cikti,simdi konunun olmamasi gayet normal.katil kim diye heyecanlanirken birden sezon finali geldi,olaylar oldu bittiye baglandi.2.sezonda ne jason ne betty vardi.iki farkli dizi gibi oldu resmen

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık