"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

Riverdale tartışma forumu

Tüm Forumlar > Riverdale > Başlamalımıyım ?

yeni konu aç Başlamalımıyım ?

Diziye başlamayı düşünüyorum.Sizce başlamalımıyım,sarıyormu ?

Sana şöyle söyleyeyim. İlk sezonu nefesini tutarak izleyeceksin. İkinci sezonda dizi nereye gidiyor diye düşüneceksin. Üçüncü sezonda ben ne izliyorum diyeceksin. Tabi bu benim kendi görüşüm. Ne kadar kötülemiş olsam da diziyi en başından beri izlediğim için yeni bölüm geldiğinde izliyorum. Tavsiye ederim.Hele birde gizemli cinayet,suç olaylarını vs. seviyorsan öneririm.

başlamamalısın

"Sana şöyle söyleyeyim. İlk sezonu nefesini tutarak izleyeceksin. İkinci sezonda dizi nereye gidiyor diye düşüneceksin. Üçüncü sezonda ben ne izliyorum diyeceksin. Tabi bu benim kendi görüşüm. Ne kadar kötülemiş olsam da diziyi en başından beri izlediğim için yeni bölüm geldiğinde izliyorum. Tavsiye ederim.Hele birde gizemli cinayet,suç olaylarını vs. seviyorsan öneririm."

Şu yoruma kesinlikle katılıyorum. Ki 2. sezonda her şey boka sarıp can sıkmaya başlıyor. Biz hala neden izliyoruz? Nereye gidecek bu dizi merak ettiğimizden ve bunca bölüme harcadığımız emek boşa gitmesin diye. Demem o ki, bence başlama hiç.

3x21 e göre söylüyorum İZLEMELİSİİİN TABİ Kİ

Üçüncü sezonu az evvel bitirdim. Dizi çok güzel toparladı. Kesinlikle başlamalısın bence.

Kesinlikle başlama. Tek beğendiğim ilk sezondu. İkinci ve üçüncü sezon çok farklı yönlere gidiyor. Bazı kişilerin yazdığı gibi izlediğim bölümlere yazık olmasın diye devam ediyorum. 3x10'dayım ve istemeye istemeye izliyorum.

Başlamalısın. Üçüncü sezonda baya bir saçmalasalar da sonradan normale döndü dizi.

Başlamalısın.Üçüncü sezonun başları biraz saçmaladı ama sonradan toparladılar.Kötü değil ama çok da iyi değil.Sıkıcı değil sürükleyici,bazen sıkıyor bazen de izledikçe devam edesin geliyor heyecan yaptırıyor.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık