"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

Riverdale tartışma forumu

Tüm Forumlar > Riverdale > izlediğim en berbat sezon (2)

yeni konu aç izlediğim en berbat sezon (2)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1.sezonu güzel olan dzi 2.sezonda nedense batırdı yani konu mu bulmadılar bilmiyorum ama izlediğim en kötü sezon archie nin ergenliğinden tutun veronicanın takındığı ergen tavırlarına kadar 1.sezon betty i sevmezken şimdi neden se betty i veronicadan daha çok seviyorum kfgwpkeib4h4oe neyse sırf sezonu cherly için izledim 'ki bu kadar sezon vasatken teen choice ödülleri nasıl topladı bilmiyorum ama dizi gözümde tam bir OVERRATED CİDEEN ÇOK YORULARSK - SIRF BİTİRMEK İÇİN İZLEDİM İNŞ DİZİ DÜZELİR

Bazen bölüm sayısı artınca böyle sıkıcı olabiliyor, arada fazla gereksiz sahneler olabiliyor ve bu da onlardan birisi. Genelde Netflix dizilerinde olur bu en büyük örneği Iron Fist 13 bölüm yapacaz diye hikayenin bokunu çıkartmışlardı ama 8 bölüm sürebilirdi.

bence 2.sezon daha iyiydi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

*SPOİ YEMEK İSTEMİYORSANIZ OKUMAYIN* bence 3. sezon bomba gibi geliecek. Archie biraz geç akıllanmasaydı iyiydi. Archie serpents oluyor, Falice sahneleri geliyor. Artık dark betty yerine dark polly gelicek bence 3. sezonin izlenme nedenleri olarak görüyorum. Umarım 3. sezonun bölümleri kısa tutarlar :)

İkinci sezon iğrenç ötesiydi üçüncüyse saçmalığın daniskası bir giriş yaptı uçan bebekler falan. Gerçekten dizi orverrated'in tanımı

3. sezon hakkında yorum yapmak için çok erken bence, daha ilk bölüm yeni yayınlandı, evet kabul ediyorum bu fantastik şeyler saçmaydı ama bence hepsi The Chilling Adventures of Sabrina için reklam niteliği taşıyor. bence 2. sezon gayet iyiydi, ilk sezondan bile daha iyiydi bile diyebilirim. 2. sezonun tek sıkıntılı yanı Archie'ydi, bir de Veronica'nın tavırları (ailesiyle çevirdiği işler, arkadaşlarına yalan söylemesi vb.). ama 3. sezonda kendine geldiğini düşüşnüyorum, her şeyiyle çok iyiydi ilk bölümde. ama Archie çöp geldi çöp gidecek :(

evet 2. sezon baya baya kötü...

3. sezonu görene kadar bekleyin

3. sezonu izledikten sonra insanın fikri değişiyor

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık