"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

Riverdale tartışma forumu

Tüm Forumlar > Riverdale > son bölüm jughead

yeni konu aç son bölüm jughead

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

arkadaşlar son bölümde son sahnede gölün etrafında archie betty ve veronica var jughead'in beresini falan yakıyorlar üstü başı kan içinde sizce jug ölecek mi sonraki sezon?

eğer ölecek olsa önceki sezondan öğrenmezdik, kesinlikle şaşırtıcı bir şeyler olacak ama bence jughead ölmeyecek

tabii ki de ölmicek klasik riverdale ölmüş gibi gösterirler aslında korumak için falandır

Önceki bir bölümde de Jughead'ın mezar taşı gösterilmişti ama gerçek değildi. Yine onun gibi bir şey yapmaya çalışmışlar. Jughead'ın öleceğini düşünmüyorum hiç ;d

bence jug ölmüyor kesinlikle, birini öldürmüş olabilir ve archie de jug'ın kıyafetlerini yakıyor olabilir belki jug uzaklaşıyordur cinayet zamanı orada değildi vs gibisinden bence biri kesin ölüyor muhtemelen de jug öldürüyor

bir daha izledim de şimdi, çok yıkılmış, üzgün gözükmüyorlar bence jug ölse böyle durmazlardı, daha çok endişeliler

bence delil diye şapkasını yakmış olabilirler peki ateşin etrafında jug niye yoktu cinayetmi işlediler kimi öldürdüler gibi yanıtlanmayacak bir sürü soru hem bir cinayet olsa o kadar kanlı olamaz üçüde savaşmışlar gibi gözüküyordu... bilmiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuum..

bence jug bi nane yiycek onlarda jugheadın başı yanmasın diye kıyafetlerini yakıcaklar ve jughead kasabayı terketmek zorunda kalıcak o korkunç geceyi birbirlerine ihanet etmeden atlatan arkadaş grubu kesinlikle öldüremezler jugheadı

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık