"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Riverdale tartışma forumu

Tüm Forumlar > Riverdale > Stranger Things mi Riverdale mi??

yeni konu aç Stranger Things mi Riverdale mi??

gençler ben Riverdale ve Stranger Things'ten birisine başlayacağım fakat hangisine ilk başlıyayım bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz?

stranger things izle derim ilk ama yine de sen bilirsin, tüm bölümleri ard arda izledim kendimi durduramadım ve 2019 a kadar bekliycem 3. sezon için

stranger things bence ama bir lokmada bitiyor sonra boşlukta kalıyorsun falan

stranger things deki heyecanı riverdale de bulamazsın. ben riverdale i çok sıkılıp bıraktım. Kesinlikle stranger things. ama tüm bölümleri birden izleme çabuk bitiyor :(

ikisinide bitirdim ve bence ilk olarak riverdaleye başla zaten S.T 2019 da yayınlanmaya başlayacak :))))

KESINLIKLE STRANGER THINGS

kesinlikle stranger things acayip güzel birşey ama başlayınca hemen bitiyor duramıyorsun birde yeni sezon a daha çok var boşlukta kalıyorsun falan o yüzden
ikisinden birine başlayacaklara tavsiyem ilk riverdale izleyin sonra stranger things.

tabi ki stranger things.ikisi kıyaslanamaz bile

bence riverdale izle derim daha sürükleyici

Net Stranger Things. Riverdale'da 24 bölüm var, Stranger Things'de 17 o yüzden biraz sıkıntı. Ama kesinlikle Stranger Things çok daha iyi tavsiye ederim!

tabii Stranger Things.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık