"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Rome tartışma forumu

Tüm Forumlar > Rome > spartacus daki roma iyidi hani bu nasıl izlemeye değermi acaba?

yeni konu aç spartacus daki roma iyidi hani bu nasıl izlemeye değermi acaba?

spartacus izleyen biri olarak bu roma nasıl izlemeye değermi acaba?

Kesinlikle değer zaten Rome spartacus isyanından biraz sonrasında geçiyor Crassus-sezar-Pompey Üçlüsü Cumhuriyette iktidarı ele alıyorlar Crassus Sezar ve Pompey'i kıskanıp kendi başına Sasanilere karşı sefere çıkıyor ölüyor Sezarın'da galyadan dönüşüyle Dizi başlıyor.

teşekkürler kısa zamanda başlıyacam öyleyse

valla dizi güzel gladyatör felan görmedim şimdiye kadar belki korkudan eğitmiyorlardır :D

2 yıl geçmiş ama belki başkası okur diye yazıyorum. Bu sana kalmış bir şey. Ben tarihi sevdiğimden, değil eski çağları görmeyi seviyorum savaş mavaş ilgimi çekiyor diyorsan. Spartacus iyi seridir ama tarihsel olarak dolu hata olduğu gibi, mantıksızlık sıçmaktadır. Ki seride savaş ve vahşeti çıkarsan çöp bir seri ortada kalmıştır. Rome ise düşük bütçeli bir dizidir tarihi çok iyi yansıtır, oyunculuklar şahanedir. Senaryo şahanedir ama savaş görmeyi umuyorsan izleme derim. Bütçeleri yok.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık