"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Scream Queens tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream Queens > 11.bölümü izleyenler bakabilir mi

yeni konu aç 11.bölümü izleyenler bakabilir mi

Gençler 11.bölümü izlediyseniz bölüm hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Yazacaklarım spoi olduğu için 11 e gelmeyenler okumasın.
Tüm bölümler Dizi Online a yükleniyor

Önceki bölümlerde Red Devil ı 3 kişi olarak biliyorduk: Gigi Boon ve maskeli kişi. Maskeli olan 10.bölümde Gigi ve Boon u öldürmüştü.O bölümde de maskelinin Boon un kardeşi olduğunu öğrenmistik. 11.bölümün sonunda da Pete in Red Devil olduğunu öğrendik. Ama ondan önce Pete telefonda biriyle konuşuyordu bu da Red Devil da 1 kişinin daha olabileceğini gösteriyor. Yaşayanlardan Red Devil Pete peki onun telefonda kouştuğu kişi kim olabilir sizce? Ben Boon olabileceğini düşünüyorum. Sonuta daha öncedende öldürülmüş gibi gösterilmisti ve katillerde genellikle aile bağları falan önemli oluyor bu yüzden Boon ölmemiştir diye düşünüyorum.

bu siteden niye izleyemiyoruz

ve ayrıca bebeklerin babasının grac in babası olduğunu da öğrendik yani grace de olabilir o red devil pete sadece yardım etmiştir

Yüklemiyorlar buraya basşka sitelerde de yarım yamalak. Grace in Red Devil dan olabileceğini sanmam

grace değildir yaa

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

hester

çok karışık beynim yandı jfkdshkj sadece sonraki bölümleri izleyeyim 'akışına bıkakıyım' bari dkmckeljuf

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık