"herkesin hayatına kimse karışamaz." -bir dost

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > 2.SEZON FİNALİ KATİL MEMNUN ETMEDİ

yeni konu aç 2.SEZON FİNALİ KATİL MEMNUN ETMEDİ

Öncelikle katilin kiearan olması şaşırtmadı güzel de olmadı çünkü kiearanın daha finale kadar emma ile sevgili oması gerekiyodu inşallah emma ile audrey nin 3.sezonda sevgili olması için yapmamışlardır bunu öyle olursa dizi boka sarar bi de bence KATİLİN ELİ nin annesi çıkması bence daha güzel olrdu çünkü scream 2 deki gibi bi anne karakteri katil çıkardı.Son olarak bu sezon kiearanın kısa boylu bi ortağı vardı o diğer sezona kaldı bide kendini brandon james diye tanıtan bir katil var oda diğer sezona kaldı. Bide son sahnede kiearan katili gördü bence Neyse 3.sezon artık daha iyi ve daha şaşırtıcı olur umarım kendinize iyi bakın bidaki sezon görüşmek üzere
GHOSTFACE

Evet galiba katili görüyor çünkü mtvscream twitter hesabının paylaştığı bir videoda kieran hapishanedeyken katil görünüyor kieran'ın yukarısında tellerin üstünden

https://twitter.com/MTVScream/status/765753268458823681

1.bölümden katilin kim olduğu apaçık belliydi. Jake Emma'ya ''eve hoş geldin Girl Interrupted'' demişti ve bunu sadece evdekiler duymuştu. Kendisinin kaçırıldığı domuz çiftliğinde de ''bu durumda ne yapacaksın Boy Interrupted'' yazısını görünce ve katilin boyunuda hesaba katınca işin arkasındakinin Keiran olduğunu direk anlamıştım. İlk sezonda 6.bölüme kadar katilin kim olduğundan emin değildim ama bu sezonda ilk bölümden çok belli ettiler.
Dizide ilk sezondan beri eksik olan şey av-avcı sahnelerinin az ve çok kısa olması. Scream filmlerindeki gibi tempolu Sydney vs Ghostface benzeri sahneler yok. Katilin gözükmesiyle işi bitirmesi bir oluyor.Öleceği bariz de olsa, Scream filmlerindeki gibi kurbanların katile karşı mücadele ettiği, vurmalı kırmalı, saklambaç oynadığı sahneler olsun isterdim.
Bu sezonda anlamadığım bir şey var o da Stavo nasıl oluyorda daha birisi ölmeden onun ölmüş şeklini tam da öldürüldüğü şekilde çizebiliyordu.Seth Branson'un kaldığı otelin yerini sadece Brooke ve Stavo biliyordu Keiran nasıl öğrendi ? Stavo da bir bit yeniği var gibi 3.sezon da anlarız belki. Eli'ye yazık oldu Emma'ya daha çok yakıştırmıştım.

ELturko eli iyiki öldü emmaya hiç yakıştırmıyodum hobbit gibiydi adamın bi ağırlığı yoktu ama sevebilirsin görüşüne saygı duyarım benim görüşüm bu bide stavo şizofren olabilir diye düşünüyorum yani çift kişilikli çünkü babası stavo nun arkadaşı öldüğünde onun ölüsünü yanında resmini çiziyodu dedi ve bu zaten hiç normal bişe degil bence stavo öldürecegi zaman diğer kişiliğine bürünüyo bide farkettiniz mi katil brooke la da baya uğraştı iki erkek arkadaşını ve babasını öldürdü bence bunların 3 ünüde brooke un kalbini kırdıkları için stavonunda brooke a aşık olduğu için öldürmüş olabilir 3.sezonda neyin ne olduğunu ögrenicez

Hiç memnun olmadım diyebilirim, kieran belliydi biraz ben daha çok şaşırtıcı bir isim bekliyordum

Senarist Eli'ın geri dönebileceğini söyledi.Ölüp, ölmediği belli değil.

Final tatmin etmemiş olabilir ama tüm sezon finalden daha kötüydü ilk sezonda en azından biraz ölüm görüyorduk burda hikayaye bağlı sadece 2 kişi öldü ve adam akıllı böyle kan sahnesi görmedik hele son 10 dk felan berbattı sonuçta artık final zamanı biraz kan felan fışkırsın 3 5 kişi biçaklansın ölsun ama tık yok yazık gerçekten yazık

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık