"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç 2. Sezon Katil...

Arkadaşlar burda 3. sezon ve finalde katilin kieran olması hakkında yorumlarınızı ve teorilerinizi bekliyorum .
Kieran ortak gibi bi şeyse asıl katil şerifte olabilir bence çünkü kieran yakalandığında bakışları falan bi değişikti ve Eli'da değilmiş başka kim olabilir düşününce kimse aklıma gelmiyor...

Şerif olacağını sanmam çünkü 3. sezonda o şerif brandon james'in kendisi tarafından öldürülecek :D En sonda arayan brandon james'ti. Kiearan da büyük ihtimalle 3. sezonda öldürülür çünkü brandon james'in kızıyla birlikte oldu

Brandon James'in dönebileceğini hiç düşünmemiştim ya.. Ama dediğin gibi olabilir mantıklı geliyor

1.bölümden katilin kim olduğu apaçık belliydi. Jake Emma'ya ''eve hoş geldin Girl Interrupted'' demişti ve bunu sadece evdekiler duymuştu. Kendisinin kaçırıldığı domuz çiftliğinde de ''bu durumda ne yapacaksın Boy Interrupted'' yazısını görünce ve katilin boyunuda hesaba katınca işin arkasındakinin Keiran olduğunu direk anlamıştım. İlk sezonda 6.bölüme kadar katilin kim olduğundan emin değildim ama bu sezonda ilk bölümden çok belli ettiler.
Dizide ilk sezondan beri eksik olan şey av-avcı sahnelerinin az ve çok kısa olması. Scream filmlerindeki gibi tempolu Sydney vs Ghostface benzeri sahneler yok. Katilin gözükmesiyle işi bitirmesi bir oluyor.Öleceği bariz de olsa, Scream filmlerindeki gibi kurbanların katile karşı mücadele ettiği, vurmalı kırmalı, saklambaç oynadığı sahneler olsun isterdim.
Bu sezonda anlamadığım bir şey var o da Stavo nasıl oluyorda daha birisi ölmeden onun ölmüş şeklini tam da öldürüldüğü şekilde çizebiliyordu.Seth Branson'un kaldığı otelin yerini sadece Brooke ve Stavo biliyordu Keiran nasıl öğrendi ? Stavo da bir bit yeniği var gibi 3.sezon da anlarız belki. Eli'ye yazık oldu Emma'ya daha çok yakıştırmıştım.

Bence 3. sezon Keiran ölür. Büyük ihtimaldir bu. Avukat diye arayan da asıl katildi. Yeni sezonda Brandon James'i görme olasılığımız yüksek çünkü telefondaki "Who told you, you can wear my mask?" dedi yani herkes asıl maske sahibinin kim olduğunu adı gibi biliyor.

Evet yürüyenkitap sana katılıyorum ama şu ihtimalde var neden Emma'nın babası dönmesin ? ve ya neden Troy James kardeşine yardım etmek için geri gelmesin ? çok fazla ihtimal var bu sezon ölmesi muhtemel kişiler (Kieran Şerif Emmanın babası Emmanın annesi Brooke) bence bunlardan en az biri ölür zaman gösterir tabi bunu. Ama içimden bir ses troy james bişeyler yapacak diyor.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık