"hayvanlar gibi dövüşürsek, hayvanlar gibi ölürüz." -doctor who

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç 3.Sezon Katil Teorisi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1. Sezon da daha 6. 7. bölümlerde katilin kim olduğu büyük yüzdelerle tahmin etmiştik. 2. sezonda ise zorlansak da orta yüzdelerde Kieran'ın katil olduğunu önemli detayları son bölümlerde yazar ekibi gözümüze sokarak gösterdiler şaşırmadım diyebilirim ve Kieran katil çıktı. Gelelim 3.sezon teorisine final bölümünün sonunda Kieran'a telefon gelmesi ve telefonda 'Maskemi kullanabileceğini kim söyledi' demesiyle yeni katil ortaya çıktı. Teoriye gelecek olursak hadi oradan ne alakası var diyebilirsiniz. Brandon james falan geri dönmeyecek ve bana kalırsa Kieran'dan bağımsız katil Stavo'ydu neden Stavo? 1- bir kere geçmişle alakası olan biri, polis babasının da geçmişteki olaylarda olması bu düşünceye sevk ediyor daha bir uç detay olarak Stavo bence brandon james'in oğlu ve polis babası küçükken evlatlık aldığını düşünüyorum. 2-Stavo'nun çizimleri önemli olayların içinde birebir çizmesi falan ilginç yani geriden takip ediyor olabilir olayları ve bunu çizime dökmesi çok ilginç. 3- Stavonun geçmişiyle ilgili bir olayı anlatırken hatırladığım kadarıyla arkadaşı ölüyor ve gram tepki vermiyor babasıyla da arası bu yüzden soğuktu hatta. 4- 2.sezonda çokça aklıma takılan bir parti organize ediliyordu emma'nın kavga ettiği bir kız vardı o partide öldürüldü öldürüldüğü sahnede katil i gördü sevgiliydiler ya hani orada Kieran kesinlikle değildi çünkü Kieran'ın emmayla sevgili olduğu tüm Leekwood biliyor zaten bence oradaki de stavoydu ayrıca o kız sürekli telefonla emma ve diğerlerini kayda alıyordu e Stavonun çizimlerini getirin gözünüzün önüne bu şekilde faydalandığını düşünüyorum. 5- Bir ufak detay daha sezon finalinde Stavo, Brooke un evine geldiği sahne Brooke soruyor tüm gece mesajlarıma cevap vermedin neredeydin diye orada Stavo saçmalıyor şarjım bitti falan diye..

Adam çok gizemli geldiği için mi Katil damgasını ona yapıştırıyorum bilmiyorum ama hakikaten adam her yerden bir şekilde çıkıyor gram güven vermiyor bana..

kierana 'kim sana benim maskemi takmanı söyledi?' dediğine göre... Brandon James!

ya da stavo olabilir. çünkü onda da brandon'un maskesi vardı , ama ağaçta ki nota bakarsak james.. fakat dizi bizi şaşırtıp stavo yapabilir katili (dediğimi anlamak için 2 kere filan okuyun isterseniz)

Ben stavon'un Brandon james in oğlu olduğunu düşünüyorum o yüzden tüm olan bitenden mektuplardan haberi vardır varsayımı yapıyorum

katil ne stavo ne brandon maskeden 1 tane yok avukat diye aradı demekki gene kasabada yeni olan biri bunlar hep soru

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık