"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç Bu Dizi Tutar

Kücükken çığlığı ailece oturup izlemiştik herkes korkudan tuvalette sıra olmuştuk valla ciddiyim hala gözümün önünden gitmiyor jsddfdjf

konuya direk dalıyım diziyi gerçekten beğendim çok ilgimi çekti tutmaması için hiç bir neden yok.Ergen dizisi diyenler var (mış) gerçekten saçmalık onu diyenler ve hala her boka herkese ergen lafını kullanan embesilleri gördükçe sinirlenmemek mümkün değil.Bi kere efsane bi filmin dizisi çıkmış maske dışında hangi şeye laf sokacagız ki ? karakter çok iyi kimin katil oldugunu çözmek için kafanı yoruyosun Acaba Noah mı ? Yada yeni gelen hemen emmayı götüren oğlan mı felan derken başka yeni şeyler öğreniyoruz çok eğlenceli geldi valla.

Ciddiyim şu noah son sahnede alnında ki cizik felan dedim bu oğlan brondan james'e kafayı taktı onu taklit ediyor bence.

Tutar mı Tutmaz mı ? Yorumları uçurun bakıyım uzun ve ayrıntılı yazarsanız cok sevinirim ve çığlık gibi efsane filmle ilgili komik bi anınız varsa yazarsanız çok süper olur şimdiden teşekkürler moruklar.

Scream gibi efsane bi filmin dizisi..
Tartışılmaz tutacak. Diziyi izlerken acaba şu mu, şu mu diye düşünüyorum kafamda o kadar çok kişi var ki şüpheli gözüken. Son bölümde Noah elendi şüpheliler listemden jsdjdjs

Ben küçükken o filmi 147898140 kez izledim milleti toplayıp oyunlarını oynardık. Tahmin et Sidney her seferinde kimdi? :D İnsan seri katillere takık olmasın.. Noah kesinlikle katil değil. Neden? Serinin ilk filminde seri katillere takık karakterimiz Randy vardı. 2. filmde ölmüştü... :( Bu tür karakterler genelde ipuçlarını bulmada en yardımcı ama kurtulamayanlar oluyo... Noah ölüp arkasından ''Eğer bu videoyu izliyorsanız ben ölmüşümdür.'' diyerek bi video ve bir çok ipucu bırakırsa şaşırmam. :D Nedense katil görmediğimiz biri gibi geliyor. Ya da az gördüğümüz biri. Kesinlikle ana karakterler değil. Dizi tutar. Tutmazsa kan çıkarırım yeminle.

Son dönemde ergen dizileri hele Cw kanalından sıkça yayınlanıyor ve bunları izleyen kitlenin çok farklı dizi anlayışları var,ancak Scream bence bu kategoride değil.Filmini izleyen biri olaraktan dizisininde güzel olucağını düşünüyorum,reytinglerdeki durumuda scream açısından çok önemli.Umarım planlanan sürede fazla uzatmadan finalini yaparlar

Son dönemde ergen dizileri hele Cw kanalından sıkça yayınlanıyor ve bunları izleyen kitlenin çok farklı dizi anlayışları var,ancak Scream bence bu kategoride değil.Filmini izleyen biri olaraktan dizisininde güzel olucağını düşünüyorum,reytinglerdeki durumuda scream açısından çok önemli.Umarım planlanan sürede fazla uzatmadan finalini yaparlar

Bu dizi filminden daha çok sevilecek bence. Dizi tutulmazsa adımı değiştirecem :D (Ama K.adi' mi :S)

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık