"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Dizi ne kadar devam eder?

yeni konu aç Dizi ne kadar devam eder?

Sizce dizi ne kadar devam eder? Nasıl devam eder? 2. Sezon konusu nasıl bulcaklar? çünkü elinde sonunda ya seri katil tutuklancak öldürülecek falan ya da seri katilin hedef aldığı kişilerin hepsi ölcek. 2. Sezonda yeni seri katil gelmesi de çok saçma olur.

Ben şöyle düşünüyorum 1.sezon böyle devam edicek 2.sezonda konu farklı olup yine katil olucak. böyle olabilir bence

Scream film serisini izledin mi? 1. filmde 2 kişi sadece eğlence için cinayet işlediler. 2. filmde, ilk filmdeki katillerden birinin annesi intikam istedi. 3. film noktayı koyan olaydı. 3. filmde asıl olayı öğrendik. İlk filme hatta daha öncesine kadar döndük. Konuyu böyle güzel bağlayan bir serisinin dizisinden beklentim yüksek. Bulamaç yapacaklarını sanmıyorum.

Dizi olayı çok farklıdır arkadaşlar,ben genelde filmleri dizilere göre daha çok severim bunun tek sebebide dizilerde 3 sezonda olan gelişmeler her ne kadar çok gibi gözüksede filmlerde bu daha kısa sürede ve daha etkileyici olur.Bunun için scream eninde sonunda filmden ayrılıcaktır çünkü filmdeki kurgu kısıtlı,onun için yeni karakterler ve yeni katiller yeni olay kurguları tabiki eklencektir.Hannibal örneğindede gördük üç film vardı ve dizisinde belkide filmin bir saatlik kısmı dizide onlarca bölümü oluşturuyordu

fazla uzun süreceğini sanmıyorum ama 2. sezon olaylar farklı bir şekilde gelişebilir zaten filmlerinde de gördük bunu

Bence 3. sezon son sezon olacak.
tabii umarım yanılırım da en az 5-6 sezon gider ama sanmıyorum :)

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık