"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > finale 2 bölüm kala katili bulmuş olabilirimm!!!!

yeni konu aç finale 2 bölüm kala katili bulmuş olabilirimm!!!!

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

hepimizin şüphelilerinin arasında yer alan Zoe en son bölüm öldü. bu durumda katil olamaz :D
*herkesin okula kapatıldığı bölüm Jake'in telefonunu Emma'nın çantasına koyabilicek sadece o masadaki kişiler vardı bunlardan katil potansiyeline sahipleri; Zoe, Stavo, Kieran, Eli'ydi.
Ve Zoe öldü, onu eledik.
Benim düşünceme göre Stavo, Kieran, Eli'den birisi katil.
*bildiğimiz gibi Kieran evlatlık, eğer ki normal iyi bi adamsa dizi senaristleri böyle bi ayrıntıya neden ihtiyaç duysun? Brandon James'in oğlu olabilir. Geçen sezon Brandon'ın annesi onu gösterip işte bu torunum demişti. Birde arkadaşlar yine bir MTV yapımı olan bi dizi vardı iptal edildi Eyecandy adında onda da katil vardı. ve katil kızın en yakınında olan erkek arkadaşı çıkmıştı. dizi hakkında Final olucak diyolar eğer ki finalse Kieran'ın katil olması çok iyi olurdu.
*Eli'nin de babasını hiç görmedik belki o Brandon'ın oğludur. son yerde ağacın orda çıkması ve tanıtım videosunda Emma katille öpüşüyodu. arkadan bakınca o saç Eli'ye ait gibi geldi.
*bana kalırsa şerif Miguel ve Brandon kardeşti son bölümde ona yardım etmesi nedeni bu olabilir. Stavo'nun şüpheli hareketleri var ama belki de senaristler kafamız karışsın diye yapıyodur.
Sizlerin teorileriniz nedir? Sizce katil kim :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

10. Bölümü henüz izlemedim, fakat Stavo'yu gözümüze soka soka katil Stavo diyorlar. Yani bu şıkka bakmadan elememiz lazım. Kieran'ın katil olacağına kesin gözü ile bakıyorum ama farklı bir forum konusuna bakarsan orada Kieran'ın final katili olması için saklandığı yazılmış ki bana çok mantıklı geldi. Eli'nin annesi ile iş birliği olarak bu işi yaptığı gibi saçma bir fikir aklımdan geçiyor şuan :D Ama daha 2-3 bölüm var sanırım bakalım kim çıkıcak bu sezonki katilimiz :)

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık