"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Kafanızda uydurduğunuz senaryolar

yeni konu aç Kafanızda uydurduğunuz senaryolar

Konuya şöyle girmek gerekirse bir çok kişinin kafasında deli sorular var ve hala cevaplanmadı değil mi ? gelin birlikte senaryol uyduralım sezon finali şöyle şöyle bitebilir diyenler ve final bence böyle olabilir diyenler diye gruba ayrılarım ve herkes bu zamana kadar bölüm bölüm sahne sahne olsun karakter analizi olsun istediği senaryo'yu uydursun bakarsınız birisinin tahmini doğru çıkar bende kendi profilimde o kişinin adını 1 ay boyunca profilimde tutabilirim bilemiyorum ama bilmeniz gerekiyo neyse hadi bakarım ilk ben başlıyorum

beni takip edenler bilir bi çok tahmin yapıp duruyom cünkü kararsızım ve aha bu katil dediklerim öldüğü için ne desen boş bile olabiliyo kendimce sezon finalinin şöyle bitme ihtimalini düşündüm ama bakın sadece tahmin beğenirsiniz veya beğenmezsiniz sorun değil tartışmayı kavga etmeyi seven bir tipimdir neyse gelerim sezon finali hakkında neler olacağıyla ilgili senaryoma;

lang ablamızı birisi iyice güzelce kullanmış ki bence birisi bu hatunu bak piper öldü cünkü emma öldürdü git intikam al ama ilk önce tanı onu araştır derken biliyosunuz bi bölümde içeriye kilitlemişti nasıl olmuş olabilir sizce bence katil bana yardım et piperın intikamını alıyım dedi sonra baktı bu lang mal felan hiç gerek yok kendim hallederim dedi ve bum kadın yatarak oldu sonra gelerim hayley sürtüğüne bu sürtük en son bölümü izlediyseniz bu katille baya yakınmış bi çok şeyleri birlikte yapmışlar ve katilimiz yine biri üzerinden bizimkileri öldürmeye teşebbüs etti edecekti hayley sürtüğünün yardımıyla diğer bölümlerde olanları hatırlayınca katil hep birisinin yardımıyla yapıyo muş sonra katilimiz fazla dayanamadı ve hayleyide öldürdü demek ki artık işine yaramayacağını düşünmüş olmalı sonra gelerim en can alıcı kişiye zoe sürtüğüne bu sürtük sezon finalinde kis kis gülüp katil maskesini çıkarttığında yanında olacağını düşündüğüm birisi cünkü noah gibi audrey olsun emmayla takıran birisi bu gruba girmek yada bu grupla takırmak için ne yapmalı sizce ? grubun bakir ve en saf insanını kullanmalı ki bence noah'ı parmağında oynatıyo çok bariz belli senaryoyla ilgili ilk tahminim buydu zoe cünkü güvenmiyom ama katil olmak değil katile yardım eden sürtük sevgili rolüne çok yakışıyo olmazsada sorun değil sonra gelerim kieran abimize ama bu sezon finalinde yönetmen kieran katil olduğunu gösterecek olacağına inanmadıgım için bu konuyu geçiyorum ama geçmek istememin sebebi kieran hakkında görüşlerimi biliyorsunuz ama finale felan saklıyodur neyse kiera'nın kuzeni eli diğer bölümde gözükmedi bu sezon katil olacağına inandığım bir karakter eli ve zoe birlikte bu şeyleri planlayıp öldürdüklerine yüzde 80 inanıyorum gerçekten öyle cünkü eli'nin katil olmaması için sebeb yok ama katil olması için sebeb fazlasıyla var ki tipi katil olmaya çok müsait önyargım değil şahsi düşüncem öyle neyse herkes benim sezon finalinde stavonun katil olacağını düşündüğü tahmin ediyoruum ama bu çocuktan bişey çıkmayacağını hatta katil tarafından öldürüleceğine inanıyorum öyle olsa bi çoğumuz şaşılır değil mi ? ve geldik en üzücü tahminime audrey ölebilir mi acaba bunuda düşündüm sezon finaline damga vurmaz mıydı sizce ? emma'nın en yakın dostu ölse emma çok çok üzülür değil mi ? ölürse hiç şaşırmam ha brooke'da varda oda olabilir ha bak şimdi kararsız kaldım noah öleceğine inanmıyorum ama audrey ve brooke ikisinden birisi sezon finalinde ölebilir kieran'a bişey olacağını düşünmüyom açıkcası neyse kendi kafamda kurduğum senaryo bu şekilde bu yazıyı uzun bulduysanız kusura bakmayın bişeyi anlatırken kısaca ve özetlemeyi sevmiyorum böyle yazmak çok hoşuma gidiyo okuyanlara beğenenlere saygılar beğenmeyenlere de saygılar önemli değil.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

katil net kieran hatta kendisi brondon james'in özoğlu (hatta ninenin yanına gitmişti emma ve piper kieran bunlardan önce gidip ben jamesin oğlu seth diye tanıtmıştır hatırlayan varsa piper emma ya bu nine jamesin oğlunun adına seth dedi ama fotoğrafta kieranı gösterdi demişti bence orda doğru konuştu ) intikam için lakewood a gelmiş ve cinayetlere başlamış hatta yakalanıcağını anladığı an geri dönüp emmanın yanına koşar geçerken uğradım der. daisynin kızından babasının intikamını alıyor açık bu dizinin finalide de büyük ihtimalle emma maskeyi çıkartır ve KİERAN karşısına çıkar (emmanın elinde bıçak var muhtemelen ) ama kirean'a bir şey yapmaz çünkü sevdalıdır gibi şeyler kieran tutuklanır dizi final verir klasik saf teori

piperın peki ne işi var derseniz Harley Quinn Jokere deli gibi aşık piperda Kireana deli gibi aşık olmuş olabilir yada piper gerçekten jamesin kızıdır Kieran da troy james olabilir buda böyle bir extrem teori

not: kirean da emmayı da sevmem insan hak ettiğini bulur.

Not2: bir yazımdan bir unutkanlığımdan ne bileyim teoride hattam varsa affetdin kafam biraz karşıkda oluyo böyle şeyler.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sezon 1'den havada kalmış çok şey var zaten;
Birincisi Baleev'in dediği gibi Brandon James'in oğlunun olması
İkincisi ise Will ve Piper'ın katili araştırmak için gittiklerinde maskeli birinin karşılarına çıkması.Bana göre katiller Zoe ve Kieran,Kieran'ın meselesi öz babasının öldürülmesiyle ilgili,Zoe'nin ki de Audrey'le ama bunlar çok basit olurdu bir katil yaratmak için.İlk sezonda sürekli Emma'nın annesine yönelik bir saldırı vardı ama bu sefer Audrey ve Emma'nın güven sorunu konu olarak işlendi.Bence Emma'nın gördüğü katil figürleri gerçek değildi,çünkü katil gerçek anlamda hiç Emma'ya saldırmadı.Keiran nedenlerinden biri Emma'yı korumak olabilir,haftaya görelim bu dizininde tadı böyle teori yaratmakla alınıyor.Eli'nin de babası yok sanırım bahsedildimi hatırlamıyorum kaçırmış olabilirim.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık