"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç katil

kati piper kieran a suç atmaya çalışıyor kieran katil degil şöyle düşünün katil wille gazeteci kadının karşısına çıktıgında önüne geleni öldüren katil gazeteciyi öldürmedi çünkü onun ortagıydı gazeteci farkettiyseniz bir olay döndüğünde ilk emmanın yanına gidiyor polise söylemek yerine çünkü emmanın üzerinden oyun oynuyor aynı katilin kiearanın katil olduğunu söylemesi gibi will in kaçırıldıgı günde onları bowling salonuna o yönlendirdi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

yani katilin piperı öldürmemesi garipti ama bence branson katil değil ve katillerden biri kieran çünkü her şey onun gelmesiyle başladı sonra partiden önce emmay işim var demesi falan katillerden biri olma olasılığı yüksek bence

kieran katillerden biri çıkmayacak son bölümün fragmanını dikkatli izleyin korku filmlerinin genel özelliğidir wiil ve jaketen de şüphelenildi ama çıkmadılar. piper cinayetleri işlemese bile bence emmanın kardeşi o çıkacak ortağınada cinayet işletiyor olacak bence. ayrıca unutmayın emma ilk piper ile konuştuğu zaman piper ona babam öldürüldü o bakımdan bu cinayetler dikkatimi çekti ve çözmeye geldim tarzı bir şey söyledi

snowbarry slasher filmlerinin altın kuralı katil son ana kadar asla baş şüpheliler olamaz ama senaristin kafasını bilemeyiz genellikle scream filmlerinde katiller iki kişi olursa biri çok kolay tahmin edilebiliyor diğeri ise asla tahmin edilemiyor ama tahmin edllebilenler şüpheliler degil ama senaristin kafasınıda bilemeyiz sonuç olarak kiearan katil degil ama piper yüzdeyüz katil

ghostface katillerden biri bencede piper ama kieran bence çok şüpheli davranıyo gibi geldi bana bide brandon jamesin annesi çocuğunun erkek ve yakışıklı olduğunu söyleyince daha bi belirgin oldu gibi gelmişti bana ama ne çıkacağını bilemeyiz tabi

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık