"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Katil hakkında düşünceleriniz??

yeni konu aç Katil hakkında düşünceleriniz??

Daha ilk bölüm olmasına rağmen tahminler yazılmaya başladı.Madem öyle bende tahminimi ve nedenini anlatayım ; bence yeni katil şu öğretmen.Kadın Noah ve olası katillerden biri şerifin oğlu ve bir diğer şüpheli olan siyahı kızımız gibi psikolojiye takmış durumda.Ayrıca ilk sezonda katil kimsenin beklemediği muhabir Piper çıkmıştı değil mi?Çok düşük bi' olasılık fakat benim ilk bölümden tahminim bu.Bölümler geçtikçe yüksek olasılıkla yeni karakterler gelecek vs. ve sonra herkes kim olduğunu öğrenecek..İyi forumlar.

beklemediğmiz biri olmalı, siyahi kız olabilir

hımm bence oğlu var dedikleri çocuk olmalı

Zoe olduğunu düşünmüyorum.Yeni bölümde falan şu 4 lü sinemadaydı.Ama eğer geçen sezondaki gibi işbirlik varsa belki bi ihtimal o olabilir.Şerifin oğlunuda elemiştim fakat işbirlikli bişeyse o bu işin içinde vardır.Tahminlerim Eli , Eli-Şerifin Oğlu , Öğretmen-Şerifin Oğlu. Ama bunların olacağınıda sanmam.

Ben hala Kieran' da hem fikirim :D Fakat babasının resmine üzgün bakıyordu. Belkide piper, kierandan habersiz şerifi öldürmüş olabilir. Diğer kısım Kieran'ın kuzenimidir nedir o çocuk. Eliydi galiba. O hoca da bu bölüm aklıma yatmadı değil zaten şüpeleniyor dum. Hoca çok sinirlenmişti ve son bölümde de hocanın kolunu kopardı. Şerifin olduğunda birşey var bakalım fakat şuan temiz gibi. Sadece deli gibi lakewood altılısına takmış durumda.

Muhtemel şüpheliler
Hoca
Eli
Kieran diyorum.

şuan 1.sezondayım ilk yorumu okudum ve hayatımda yediğim en büyük spoiler yedim lanet olsun ya

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık