"o farkında bile değil belki, ama onunla konuşunca mutlu oluyorum." -friends

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç noah katil değil

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Millet!
Gelecek bölümde katil tarafından öldürülecek/öldürülmeye çalışılacak.
Ahan da fragman https://www.youtube.com/watch?v=cSutrdSl9JI

Fragmanda da görüldüğü gibi Noah göle gidiyor ve Zoe'ye sesleniyor. Yani Zoe onu oraya çağırıyor ve Noah oracıkta bıçaklanıyor.(?) Açıkcası bu kadar açık uçlu bir ipucu daha bırakmaları yeterince saçma olurdu. Ki zaten Audrey'in ses dosyasını kendisine gönderdiğinde ve o dosyanın 'gizli bir dost' adı altında Emma'ya yollandığında gözler Zoe'ye çevrilmişti.

Ya da katilimiz Zoe'nin telefonunda ona mesaj atıyor ve Noah oracıkta bıçaklanıyor. Ve böylelikle gözler yine Zoe'ye çevrilir.

İşte tam bu noktada vahiy iner gibi geldi aklıma. Bu kişi Audrey olabilir. Yani son bölümü hatırlayın. E-postanın kime gönderildiğini bulurlarken Audrey ve Zoe arasında bir konuşma geçiyor. 12.40' a alın Zoe "Bunun çok şey olmasını istemedim," diyor ve Audrey "kıskanç diye tamamlıyor. Ya asıl kıskanan Audrey ise?

Şimdi bölümü izlemeden yorum yapmak ne kadar doğru olabilir bilemem ama Noah "belki beni ararsın ve bende iyi olduğunu bilirim" diyor. Yani Zoe orada değil.

Ya katil Zoe; ve ya katil Zoe'nin telefonundan mesaj attı; ve yahut katil önce Zoe'yi, sonrada Noah'yı öldürdü.

Bölümü izleyince anlayacağız zaten ama bunu buraya bırakayım sizde aşağıya ne düşündüğünüzü bırakın.

Bir de şunu söyleyeyim. Twitter'da #RIPSkins tt'yken bu hashtag altında #RIPNoahFoster hashtag'i de vardı. Niye böyle bir hashtag gündeme girdi bilmiyorum ama Noah ölebilir. Sırf tag yüzünden.

Bence Zoe katil değil. O kadar belli etmezlerdi diye düşünüyorum ben. Noah ölemez ölmemeli. Noah Ölürse dizinin tadı kalmaz

YVZ

Noah ölmeyecek büyük ihtimalle yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Finale kadar Lakewood beşlisinden hiç kimse ölmeyecek diye bir şeyler okumuştum

Millet NOAH ın 12 bölümlük anlaşması var bu sezon için rahat olun ölmicek bide bu sezon 12 bölüm sürücek

naoh başrol oyuncusu ölmesi imkansız ha ölürsede şaşırmam ama ölürse ilk şüpheli zoe sürtüğüdür

dizi se zon finali yapacak dimi? Final değil?

@swiftie198913 o kadar belli edebilirler. 1. sezonda piper ve noah'ın bilgisayar kapışmasında da çok net bir şekilde piper'ı katil olarak göstermişlerdi.

@büsteflena belli değil diye biliyorum.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık