"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > SEZON FİNALİ KATİL BELLİ OLDU.

yeni konu aç SEZON FİNALİ KATİL BELLİ OLDU.

Katil tahmin ettiğim gibi PİPER çıktı. PİPER brandon james in kızıymış Ve yardımcısıda tahmin ettiğimiz gibi AUDREY.Açıkçası hiç şaşırmadım sezon finali o kadar iyi değildi .Screamin bizi şaşırtıp ters köşe yapmasını beklerdim ama olmadı. Ve sezon finalinde yeterince kişi ölmedi fazla kan yoktu. Neyse 2. sezonun kadrosu belli oldu bi dahaki sezon daha iyi olur inşallah ve WES CRAVEN a allah rahmet eylesin diyorum

Kadroda kimler var?

Aslında 2. sezonda farklıl kişiler farklı bi konu olucak diyolar ama sezon finalinin ucunu açık bırakmicaklarını sanıyorum. O yüzden seneye sezon finalindeki sağ kalanlarla devam edecegini düsünüyorum

bişey sorcam katilin audrey çıkması sizi şaşırtmadı mı ben beklemiyordum gözden çıkarttığım birşey mi var

Ya ben şunu anlamadım Audrey ve Piper birlikte çalışmışsa neden sonda Audrey Piper'ı silahla vurdu. Acaba yaptıklarından pişman mı oldu. Piper sonda Emma'ya sana son bir sürprizim var dedi acaba audreyi söyliyecekti de Audrey ona engel olmak için mi vurdu ? Acaba 2.sezon Audrey devam ettirebilir mi hikayeyi. Acaba, Acaba,Acaba... Kafamda deli sorular :)

çok hata var dizide. kieran ın babası öldü ağladığını görmedik. herzaman muhbir katilin yardımcısıdır scream film serisindede buna rastladık. katil tek kişi değil bunu da biliyoruz fakat bir erkekten şüpheleniyordum bu da çıkmadı. öyle eline bıçak alan kız onun bunun bağırsağını sökemez. ayrıca nerde nasıl eğitim almışlar. emma ya da hayret ediyorum sanki hitman izledik alnından vurdu orada ciddi bir psikolojik travma yaşanması lazım fakat audrey iyi atıştı diyor. burdan da audrey'in potansiyel bir katil olduğunu mu ima ettiler bize ve sonda. şaşırdım açıkçası böyle bir sezon finaline.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık