"dostlarını yakında tut, düşmanlarını daha yakında…" -prison break

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Sezon finali ve komplo teorisi

yeni konu aç Sezon finali ve komplo teorisi

YENİ BAŞLADIYSAN VEYA SEZON ORTASINDAYSAN HEMEN KAPAT HEMEN

2.sezonun sezon finali çok iyiydi katilin kieran olduğunu bariz biliyordum keşke eli ölmeseydi güldüğüm sahne var bizim salak emma kurşunu sıkıyo sonra aradan dakikalar sonra eli tekrar ayağa kalkıyo felan mantık hatası mı yoksa emmanın gerizekalılıgımı anlayamadım :D neyse kieran keyran küheylan diye forumda konu açmıştım orda yazmıştım sebeblerini ve eğer üşendim kanka özetlesene diyecek olursanız bizim kieran nedense hep katil ortadan kaybolduktan sonra ortaya çıkıyo hemde kaç kere sonra lunapark sahnesinde bi elinde bıçak var bi eli ise serbestti felan filan neyse kieran wilcox oynayan amadeus serafini
ilgili ufak şeyler söylemek istiyorum çok muazzam oyunculuğa sahip eğer senaristler gerizekalı hatalar yapmasaydı hani katilin ortadan kaybolması kieran ortaya çıkma sahneleri varya onlar olmasaydı on numara beş yıldız diyeceğimiz bişey ortaya çıkacaktı ikinci sezon çok şahane oynadı benim gözümde öyle ve öyle kalacak.

Gelerim şimdi komplo teorilerine;

2 bölüm yayınlanacak mış yani katil veya katillerimizin hepsini gösterecekler gibime geliyo ona göre teori yazmazsam olmaz başlayalım efenim

Stavo'dan inciler;

1.aga stavo'da büyük katil olması potansiyeli var orasını herkesin bildiği bişey malum arkadaş o şahane çizimlerinde hep olmuş yada olacak şeyleri çizip duruyodu ister istemez acaba brandon james'in özentiliğini yapıyo olabilir mi ve kieran telefonda konuşan bi ses ne demişti benden izinsiz nasıl maskemi kullanırsın gibi bişey dedi hatırlıyonuz değil mi ? şimdi brandon james öz kızı emma'ya böyle işkence yapmak öldürme fikri nerden nasıl çıksın mantıksız olmaz mı,en mantıklı ne stavo katil çıkabilir çıkmasıda içinde önünde birisi ölmesi ve ona tepki vermemesi gibi türlü sebebler var.

Emma acep sayko olabilir mi;

2.emma'nın yaşadığı çok berbat şeylerden sonra çok net katil olacak düzeye geldi tabiki bunu neden söyledim cünkü ablamız kieran'ın kafasına silah dayadığında şunları söyledi ''nasıl öleceğini ben seçeceğim''şu cümleden her anlam çıkartabilirim ama bana göre bu hatun geri kalan bölümlerde sırf intikam yada piskoloji tamamen alt üst oldugu için öldürmeye meyilli sayko ortaya çıkabilir inşallah çıkarda emma'nın harika değişimine tanık oluruz senaristler duyun bee.

New york kürdü noah foster'ın katil çıkabilme olasılığı
3.bu satırları yazarken saate baktım ve saat sabahın 5'i olmuş yuh neyse kafamı kurcalayan çok acaip bişey var ne o biliyonuz mu tabiki noah foster abimiz neden bunu diyorum arkadaş katiller hakkında o kadar çok şey biliyor ki ohoo resmen tam arkadaş olmalık biri yani piskopat birine benziyo neden mi ? cünkü hemen üşenmeden scream 1. 1.bölüm tıklayın ve 43:15 sarmanızı istiyorum sarma demişken canım tereyağlı sarma çekti bee pardon çok özür dilerim orda ufak bi ayrıntı farkettiniz mi ? evet evet arkadaşımızın alnında nah erciyes dağ kadar kan var(Evet kayseriliyim nörüyon hemşerim)hala bak sezon finaline geldik ama nedense o kanı hala ama hala açıklamadılar beşiktaş bile şampiyon oldu bunlar daha noah foster'ın alnında ki kanı açıklamadılar olum o kan nerden çıktı kimin kanıydı sen niye alnına kan sürüyon senin ailen nerde sen kimsin ben niye dışarda kuş seslerini duyamıyorum piskolojim bozuldu naptınız lan bana şaka maka aga harbiden noah niye alnında kan vardı ha ? yüzde 80 oranında söylüyorum noah foster katil olmak istiyor ama kieran-piper yüzünden tam amacına ulaşamadı o gece öldürdü ve çok zevk almıştı tekrar öldürecekti ama kieran-piper manyakları ortaya pat çıktı ve noah hemen melek ayağına yatıp herkesi şah-mat etti ve bir çoğumuzun sevdiği karakter orası zaten malumunuz geri kalan bölümlerde noah birilerini öldürecek yardımcısı olarak stavo olabilir ki çok manyak ikili olur emma'dan intikam alabilir cünkü manitaları hep nedensizce sebebsizce gitti galibim yine şeye kaldı anladınız işte şey bee aman bee ne sapıksınız olum tamam ses kes dediğim gibi sırf şeye kaldıgı için emmadan intikam bile alabilir :) şu şeytan gülüşünüde yaptım içinize kurt düşürdüm inşallah hadi ben kaçtım şuan 5.12 geçiyo gidip uyuyum işsiz oldugum için rahatım tabi hadi iyi okumalar kendi teorilerinizi yazmayı unutmayın syglr.

En sonda gustavonun çizdiği resimde suda bir yüz var farkettinizmi ?

Noah'ın kafasında ki kan değil, Jake'in arabasına kırmızı boyayla yazı yazmıştı oydu.Herkesten beklerim ama Emma ve Noah'ın olması düşük ihtimal.

evet noah ın alnındaki kırmızlık daha önce açıklandı zaten hatta jake e senin arabanı ben boyadım falan diye itiraf etmişti

brandon james'in kızı piper değil miydi

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık