"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > Sezon Finali Yada Final Teorileri

yeni konu aç Sezon Finali Yada Final Teorileri

Bence katil piper ve aslında emmanın kardeşi hatırlarsanız bi konuşmasında piper babasının kendisi küçük yaştayken öldüğünü söylemişti babası brandon ve intikam için olayları araştırır gibi gösterip insanları öldürüyor ve bence piperin anneside emmanın annesi domuz kalbini yollayan kişide piperdi zaten bu durumda emma ve piper kardeş oluyor 1 katilimiz daha var ve tahminimce oda kieran intikamlarını almaya çalışıyorlar.(bence bay bransonda katil yani 3 kişiler)

Ama o yaşlı kadın herşeyi bozuyor cünki erkek oldugunu ve yakışıklı biri oldugunu söyledi ozaman kieran ve branson kalıyor ortaya ama benim anlamadıgım bişey var noah'ın babası nerde ? ve jake babasını hiç gördük mü görmedik ? acaba diyorum ama noah niye sevgilisini öldürsün hemde çok iyi anlaştıgı çok sevdiği birini.Audrey hiç olamaz.Ortaya 3 kişi kalıyor Piper sürtüğü kieran ve branson :D

Bana sorarsanız kafam karışık şimdi katil piper-kieran olsa kimse şaşırmaz ama branson ve kieran çıakrsa ozaman herkes şaşırır cünki kieran emmay'la yakınlaştı eskiden ninay'la branson pici kızlarla yatması herşeyi bilmesi felan kafam karışıyor gerçekten.

Piper katil olma orasılığı %80
Kieran katil olma orasılığı %99
Branson katil olma orasılığı %89

Bunların ücünün'de ortak olma orasılığı &50

Cünki kieran çok iyi yalancı niye diye sorarsanız cünki emmaya yalan söyledi audrey'in sevgilisi kamerasında çektiği zaman parti vardı kalabalıktı ama pic kieran anlattıgında ne parti ne kalabalık ne kamerasıyla görüntü alan birisi yoktu ! Kieran cok sinirli bişeye benziyor kendini kaybeden,Piper çok soğukkanlı will'in kaçırırma sahnesinde piper'a dokunmaması katilin onunla birlikte oldugunu onunla çalıştıgını gösterir bence.Branson(seth palmer) yakışıklı olması ve öğrencileriyle yatması herkes hakkında cok iyi bilgi olması da şüphelendiriyor acaba diyorum bu branson noah ve audrey'le dalga geçmek için bunlarla oyun oynuyor olabilir mi ? Katilin dikkatini çekip katil hapishaneye gidip branson'u öldürmüş olabilir mi ? Sadece ufak bi teori :D

Sizin teorilerinizi çok merak ettim uzun kısa farketmez ayrıntılı olarak kafanızda soru işaretlerini herşeyi yazın gelecek haftaya kada bakarım kimin teorisi doğru çıkacak :D

Öncelikle katilin piper olma teorisini ben ortaya attım teorimi çalma bro ikincisi kiearan ve branson ın katil olma fikri ve diğer yazdığın şeyler boş şeyler

10.bölüm sezon finaliymiş tahminim katil ortaya çıkmayacak :)

piper katil şeyini sen mi attın herkes piper'ın katil oldugunu düşünüyordu ne boş boş konuşuyorsun sanane yazdıgımdan boşsa niye yazıyorsun !

saçmalama sezon finali değil bildiğin final gibi olacak diğer sezon bambaşka kadro bambaşka yerde çekirecek :D

@ghostface bu diziyi benim kadar iyi takip etmiyorsun lütfen o boş çeneni benim oldugum yerde çalma sus allah aşkına !

SADIK FLASH evet 76 tane dizi takip ettiğine göre boş işer müdürüsün ve fotoğrafına bakılırsada bir ergensin VE konu sadece dizi değil SCREAM i hangimiz daha iyi takip ediyor diye senle sidik yarıştırmıycam ama konuya değinmek gerikirse Scream i 96 den beri izlerim yani sen doğmadon önce ve herşeyini bilirim yani burda 9 bölüm izledin diye bana artistlik yapma aklını alırım

@ghostface piper in katil olduğunu tahmin etmiş olabilirsin ama o teoriyi ortaya ilk sen atmadın daha bir sürü dizi sitesinde yazılıyı bir çok kişi tahmin etmiş sadık flash a ergensin diyorsunda sende ukala ve kibirli bir insansın burda sadık flash ı da savunduğum yok geçen gün benim forum da da aynı ukalalığı yaptın düzgün konuşmanı öneriyorum şimdi diziye gelirsek audrey le katilin alakası ne ve piper neden audreyin kız arkadaşını öldür dü ve will ile piper birlikteyken o maskeli kim belik audrey olabilir ama will i o öldürmez demek ki geçmişte bir bağlantıları olmuş

Ve bence 3.katil branson çünkü brooke evindeyken branson geldi kapıda duruyordu aniden ışıklar söndü sonra katil geldi işte brooke u yakalamaya çalıştı ama dizinin sonunda branson bagajda kilitliydi bence kendini kilitledi

@elisha yorumun için çok teşekkürler söylediklerine çok çok katılıyorum ceza aldıgım için burdan yazmak zorundayım.Dediğin gibi herkes piper'ın daisy'nin ve brandon'un kızı oldugunu söyledi ben sadece uzun uzun yazarken bir sürü teori ortaya attım cünki çok güzel dizi izleyicisi oldugum için herkes'le aynı düşünmek dışında farklı düşündüm ve başardım ama katil kieran yada jake çıksaydı diğer kişiler ben söyledim diyebilirdi buna biz tartışmak deriz ve çok zevkli bişeydir ayrıntılı izlemektir.

Sana gelirsek @ghostface gerçekten çok gerizekalı bir insansın bak zaten seninle tartışmaya girdiğim için 1 ay gibi çok büyük ceza aldım.Bana ergenus diyorsun o kadar dizi izliyorsun diyorsun bişeyler saçmalıyorsun muhattap olmayacaktım sana şunu söylüyüm scream gibi efsanevi filmi bir çok kişi izledi ve senin gibi övünmek ve insanlar aşağılamak gibi ergence şeyler yapmadılar herkes senin gibi değil.Benim hangi dizileri izlediğimden ve ne dediğimden sanane ? Benim yaşantımı bilmiyorsun asosyal oldugumu bilmiyorsun burda saçmalıyorsun o dizilerin hepsini izledim ve izlediğim bölümlere yorum yaparak,tartışarak keyifleniyorum benim bu hayatımda tek zevkim dizi izlemektir benim ne yaptıgım seni gerçekten ilgilendirmiyor.

@elisha anlamadıgım şey katil audrey ve piper'dan daha güclü cünki will sürükleyen kişi cok güclü ve erkek oldugu bariz ortadaydı ''hello emma''diyen kişininde branson'la aynı olması çok şaşırttı gerçekten çok soru işaretleri var say say bitmez ki çok karışıktı son sahneler güzeldi fakat çok şeyleri açıklamadılar diğer sezon çok ilginç olacak hemen 2016 gelsin istiyom.

@elisha Bende aynı şekilde düşündüm branson bulundugu yerde elektriklerin gitmesi sonra pat diye katilin çıkması çok ilginçti branson ben katilim diye bağırıyordu resmen bagaja kilitlemesi zaten kendini suçsuz göstermek istemesiydi.Keşke diğer sezon aynı kadrodan devam edip 3.sezon farklı kadrodan oluşsaydı cünki 2.sezon audrey ve branson üzerinden ve yeni gelecek karakterler üzerinden devam etse harika olurdu hem soru işaretlerini kafamızdan silerdik.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık