"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > *Spoiler* Katili buldum

yeni konu aç *Spoiler* Katili buldum

Arkadaşlar şimdi http://www.turkcealtyazi.org/kadro/3921180/scream.html dizinin oyuncuları var ve yer aldığı roller yazıyor Mike Vaughn isimli arkadaş da katil yazıyor demek ki o katil :D

hayır canım o sadece seslendiren :Dd

bu konuya tam 9 hafta önce açıklık getirdik daha yeni mi duyuyosun

YVZ

Ghostface üslubunu beğenmedim arkadaş belki yorumları okumuyordur. öyle ukala bir şekilde cevap verme.

YVZ konu okumaması değil katilli gizemli bir dizi yapılıyor sen bunu dizi daha başlamadan katili sitende açıklar mısın hadi onu geçtim bölüm bittikten sonra voice mike vaughn yazıyor ve YVZ benim üslübumda sıkıntı yok cümlenin arasına ukala diye yazmışsın ve senin üslubun tehdit edici nitelikte ayrıca arkadasın avukatlıgını yapmak sana düsmez

YVZ

O katil konusunda haklısın da zaten senden başka bir şekilde cevap verebilirdin diye düşündüm, bu arada kusura bir anlık sinirle yazmışım. Özür dilerim.

YVZ

O katil konusunda haklısın da zaten senden başka bir şekilde cevap verebilirdin diye düşündüm, bu arada kusura bir anlık sinirle yazmışım. Özür dilerim.

ghostface ben bu konuyu bulamadım forumlarda bulursan bana at. Ben bölüm sonlarındaki seslendirmelere de bakmıyorum sadece aklıma geldi baktım filmlerde yazılıyor katil belki dizi de de yazılıyor diye düşündüm ve biz başta öğretmenin adını bilmiyorduk oda orda yazıyor fark ettiysen

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık