"bazı insanlar doğru ailede doğacak kadar şanslılar. diğerleri kendi kaderlerini çizmek durumunda." -game of thrones

Scream: The TV Series tartışma forumu

Tüm Forumlar > Scream: The TV Series > TAHMİNler (2x09 dan sonraki)

yeni konu aç TAHMİNler (2x09 dan sonraki)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdiii benim en büyük tahminim geçen bölüm zaten çürüdü katil öğretmen değil.Katilin kim olduğunu bilmiyorum fakat kimler "olmadığını" söleebilirim sanırım:
-Kieran Emma'dan babasının ölümü için intikam almak istediğini düşünsek de bu yakışıklı abimizin suçlu olduğunda inanmıyorum.Kieran her ne kadar gizemli olsada (belki de bilmediğimiz başka sırları vardır) önceki bölüm yüzünden onunda katil olabileceğini düşünmüyorum.
-Emma mental bir sorunu olsa bile katilin o olduğunu da düşünmüyorum.Aynı anda 2 yerde bulunma gibi bir özelliği varsa he o zaman bir ihtimal.
-Noah hiç böyle düşünmüyorum.İlk başlarda Noah ihtimalini düşünsemde Emma veya Audreyden bi intikam alması gerekmiyor.Katiin o olması için bir neden yok.
-Stavo çizimleri ve hareketleri nedeniyle şüpheli gibi dursada katil o olamaz.Sizce dizide katili neden gözünüzün önüne şüpheli diye soksunlar ki?Geçen sezonda son ana kadar herkes Kieran'dan şühelendi fakat katil Piper çıktı.Herneyse birkaç çizimi ve hareketi yüzünden katil Stavo diyemeyiz
-Audrey Audrey kendini tehdit edecek değil herhalde :P
-Brooke hiçbir nedeni yok.
-Zoe şüpheli çünkü Noah'ı kendine aşık ederek şüpheyi azaltıyor olabilir ayrıca Audrey'i sevmediğini herkes söyleyebilir fakat Emma ile bi derdini göremedim ayrıca Hayley'in takıldığı/çıktığı kişinin erkek olduğunu düşünürsek Zoe de eleniyor diyebilirim.

Eğer bu kadarını okuduysan biraz da katil hakkındaki teorilerimi de okursun.Fakat bunlar kesin olmayan şeyler.
1-Katil kızsa kesinlikle erkek bir ortağı var.(Hayley bi kızınkini emecek değil herhalde.He travesti ise o ayrı bi konu)
2-Katilin Audrey ve Emma'ya takıntısı olması gerekiyor.
3-Katilin teknoloji ile arası da fena olmamalı.
(Şimdi aklıma ilk gelen Eli ve Noah karışımı birşey ama emin değilim amaaan devam edelim.)
4-Katil güçlü olması gerek (kim bilir kaç kiloluk öğretmeni zayıf güçsüz biri fırlatacak hali yok.)

Bu 4 maddeden sonra aklınıza biri geliyorsa yada üstteki "tahminlerden" birinde haksız olduğumu düşünüyorsanız yorum olarak yazabilirsiniz.

Brandon james katilin emmanın babası olma gibi bi ihtimal var nedenini söyliyim dizide uzun ve güçlü gördüğümüz erkekler kiearan stavo ve emmanın babası hayley katile yabancı dedi eger kiearan ve stavo olsaydı demezdi diye düşünüyorum ama kendi kızıyla neden ugrassın orasıda mantıksız geliyo ve öldürmek için bir sebebide yok aslında ama tek erkek o kaldı ve gelelim kısa boylu olana o bence zoe ama degilse eli nin annesi olması güzel olur hem şaşırtıcı olur hemde scream 2 dede katil billy nin annesi çıkmıştı

https://www.youtube.com/watch?v=uEP2e839y4Q tanıtımının 1.11'deki sahnesinin hala yaşanmamış olması cidden en başından katilin kim olduğunu göstermiş olduklarını sorgulatıyor bana

Speedy96 bence o da rüya gibi bişey katilin kim oldugunu göstericek kadar salak degillerdir

bu dizinin hiç tam bir bağımlısı olmadım sadece izleyecek birşey olmadığı için izlerdim ve hiç öyle teorilerde üretmedim ama sadece tek birşeyden eminim o da şu bana göre Emma Audry Brooke ve Nina'nın hep birbirleriyle bir bağlantıları olduğunu düşünmüşümdür ki zaten Nina ilk kurbandı ve Emma Audry ve Brooke da hep katilin büyük hedefleri oldu bu yüzden katil bence bu 4 kişiyle de iyi ya da kötü bir ilişkisi olan veya olmuş ve hiç fark edemediğimiz biri çıkacak

ben brooke'un babası olduğunu sanmıyorum.
bence katil olayların çok içinde ama kenarda köşede anaaa bu ne alaka diceğimiz biri olacak piper gibi.
ben dizinin ilk bölümlerinde SPOİLER'in ne olduğunu anlamayan bilmem kaçıncı bölümün sonunu 2. bölümde söyleyen birisi sayesinde piper olduğunu öğrendim ve bile bile izlemeye devam ettim o süreç içinde piper'ı hiç katil gibi göstermediler. kesin bu katilde böyle olur.
ayrıca aslında minnoş küçük biri olduğunu düşünsemde şuan aralarında jake in ölümünden sonra katilin brooke olma durumu da var. neticede sarhoş söylediği gibi herkesn ölmesini istiyor olabilir. ve filmde sarhoştu duygusal sahne fln verdiler izleyicide korkutucu bi etki bırakmadı ama brooke jake'in ölümünden sonra çok acımasız oldu. bilemiyorum ama kenarda köşeden brooke çıkabilir gibi. ayrıca brroke yürüyen stavo mu dur nedir o kesinlikle olamaz çünkü gözümüze soka soka adamı şüpheli gösterdiler.
kieran da olacağını sanmıyorum şayet kieran geçen sezondan beri "acaba mı ?" dediğimiz birisi

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık