"İnsanlar güce saygı duyar, dürüstlüğe değil.” - Frank Underwood

Scream: The TV Series tartışma forumu

yeni konu aç Teori

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bence kesinlikle Kieran katil. Neden Kieran? teoriye gelecek olursak aslında bunu anlamak için en başından beri olan bir şey var ki dizi yapımcıları katilin bu sezon diziye katılanlardan olmayacağını eskilerden biri olacağını söylemişlerdi. bunun yanı sıra bütün dikkatleri Eli'nin üzerinde toplamak istemeleri de bir scream geleneğidir. Bu bölümün girişinde katil emma nın evine girdiğinde katilin ayakkabılarını gösterdiği bi sahne var o bot ki dizinin genelinde 2 kişi giyiyordu biri Eli diğeri Kieran. Kieranın mektupları ve fotoğrafları eliyle koymuş gibi bulması ve Eli'nin kasabaya geldiğinden beri üzerine oynaması ayrı bir durum. bir detay daha Audrey mektupları geri götürmesini katilin şüphelenmemesi gerektiğini söylüyor Kierana, oda tamam deyip eve girerken Elinin belediye başkanından çaldığı belgeleri görüyor işte bomba burada belediye başkanını o meşhur ahıra çağırıp öldürüyor ayrıca katilin boyunu görmüşsünüzdür belediye başkanından uzundu yani Eli olması imkansız. Aklıma takılan tek şey önceki bölümlerde emmayla kavga eden bir kız vardı katil bununla gönül eğlendirmiş ve onu kullanmıştı orada o kız emmayla kieranın sevgili olduklarını biliyorsa neden ismini hiç telaffuz etmiyor bu da birden fazla katil olabileceğini düşündürtmüyor değil tahmin olarak da o kişi stavo diye düşünüyorum.

bende botları görünce kieran dedim

teorin güzel ama kieran olamaz çünkü emmaya bakışlarında aşk var. aşk dolu bakan bir katil olmaz.

Bence katilin aşk dolu bakışı falan olmaz. Öldürmekte seçici olmaz.

ve ben ters köşe oldum...

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık