"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

Sense8 tartışma forumu

yeni konu aç 3. Sezon

Yabancı kaynaklara göre 3. sezon için kontrat yenileyen oyuncular varmış önümüzdeki ağustos ayına kadar herşey belli olur deniyor ve aynı kaynakların tahminleri 3. sezonun 2019 yazına yakın başlayacağı yönünde..

2019 olmasın 2018 e razıyım gerçi bütün bekleme gücümü Sherlock holmes tüketiyor

Abi hayır ya...

Bekleyemem o kadar :(

Tahminlerin böyle olmasının sebebi 1. sezon ile 2. sezon arasında 2 sene olması olabilir. Belki de 2018 yazında karşılaşırız yeni sezonla

tekrar başlarız izleriz :)

2019'a kim öle kim kala ha boşverin

daha 2.sezonu izlemeye başlamadım.hemen bitiyor,netflix de belli zaten bekletip bekletip 1 günde bütün bölümleri veriyor.olayları unutuyorum.tekrar tekrar izliyorum.1 günde vermesi iyi de işte bu kadar beklemesek daha iyi olurdu.

hafta bir yayınlansaydı daha güzel olurdu tadından yenmezdi...

2019 mu? yeni bir dizi önerir misiniz?

daha az önce son bölümü izledim. ancak bukadar dayanabildim.sindire sindire izleyeyim diye uzatmaya çalıştım ama . 2019 a kadar nasıl bekliyecez ya insaf edin arkadaş bi sharlock vardı zaten onu beklerken sabrımız kalmıyor, birde bu inş. 2018 de bize acırlar da yayınlarlar. artık arada tekrar tekrar izleriz. 2019 nedir abi ya.

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık