"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > BAŞLAMAK İSTİYORUM

yeni konu aç BAŞLAMAK İSTİYORUM

Diziye MALEC için başlamak istiyorum sizce dizi izlenmeye değer mi ?
NOT:Filmi izlemedim.

filmi izlememişin başla

İzlemeden Malec'i bilmen garip.. Spoiler mi okudun naptın? Neyse izlemediysen bence çok zaman kaybetmeden başla çünkü Malec dışında da efsane olaylar oluyor :) Daha sezonu bitirmeden yeni sezon ne zaman diye araştırıyorum ben. Fantastik sevenler için sıra dışı. Basitliğin dışına çıkmış en iyi dizilerden.

supernaturel kadar güzel diyebilirm

Filmi izlemeden Malec bilmenn tuhaf diyen arkadaşa sesleniyorum. Dizi Cassandra Clare'in TMI serisinden uyarlama tıpkı film gibi

Ayrıca fantastik ve gençlik dizilerini seviyorsan saçma eleştirilere takılma. Dizi ergen dizisi değil ve evet Kat (Clary) başlarda pek iyi oynayamıyor ama izlenemeyecek gibi de değil üstelik sempatikliği açığı kapatıyor ayrıca kız kendini geliştiriyor.
Ve eklemek gerekir ki orjinal ve kabul görebilmiş bir konusu var. Dışlanıp reyting kurbanı olmayan geleceği parlak dizilerden.
Ben filmi izlemiş kitabını da okumuş biri olarak severek takip ediyorum. Filmle ve kitapla ne kadar benziyorsa bir o kadar da alakasız.
Ama bana bişeyler katsın diyosan kardeşim şansını başka yerde ara burası pek sosyal mesajlık, kişilik geliştirmelik bi yer değil...

Değeeer kitabı okumayıp filmi izlemediysen benim gibi bence gayet güzel dizi :D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık