"hayvanlar gibi dövüşürsek, hayvanlar gibi ölürüz." -doctor who

Shadowhunters tartışma forumu

yeni konu aç başlayayımmı

konusu ne

Dizi bence de çok kaliteli bir yapım değil. Kendini yineleyen şeyler, "god mode" karakterler, esas kız gibi klişeler mevcut. Oyunculukları da (1-2 kişi dışında) çiğ. Kurgu da biraz ağır ilerliyor, 2.sezondayız ama hala "Vay be!" dedirten bir olay görmedim. Peki neden izliyorum? Düşsel kurgu, büyü, yaratıklar vs. gibi şeyleri seviyorsan izleniyor. Yani dizi çok güzel değil ama çok kötü de değil, kendini izlettiriyor bir şekilde. İlerleyen süreç nasıl olur bilemiyorum ama hazır az sezonu varken bir göz at bence.

Başladım güzelmiş :)

Kitaplarını daha sonra alcam

kitapları okuyan biri olarak kesinlikle hayal kırıklığı. Oyunculuklar kötü işleyiş kitaptakiyle uyumlu olsa da daha yavaş gibi hissettiriyor insana. Yani oyuncular gerçekten hiç duygu katamıyor o yüzdende her şey daha fazla batıyor insana.

Oyuncular yeni oyuncular ama yine de oyunculara çok yüklememeli. Yönetmen filan kim bilmiyorum ama o da çok iyi değil sankl diziyi izlersin. Ama çok aşırı mükemmel bir şey bekleme derim.

2 sezonu 2 günde izledim eğer sci-fi seviyorsan harika. Oyunculuklara pek takılma. Konu acaip
CLACECLACECLACECLACE

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık