"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > Filmi savunanlar filmi izlesin, kitabı savunanlar kitabı okusun.

yeni konu aç Filmi savunanlar filmi izlesin, kitabı savunanlar kitabı okusun.

Çok da sıkıntı yaratmamak lazım ilk bölümün yayınladığı zamandan beri "Kitapta bu sahneler yoktu, çok saçma olmuş." "Filmde de böyle bir şey geçmedi, kitapta da." diye sayıklamaya devam ediyorsunuz. Eğer size göre filmi daha iyiyse gidin filmini izleyin, kitap daha iyiyse kitabını okuyun. Dizi, film ve kitaba bağlı kalsaydı ortada izlenecek bir şey kalmazdı. Diziye mükemmel demiyorum lakin kötü başlamış sonradan iyileşmiş dizler de var. Ve eleştirme yapabilecek insanlar eleştiri yapsın onun dışında diğerleri seyirci kalsın diyorum. "Dizide bazı eksiklikler var." "...'nın yerine .... kullanılmalıydı." gibi eleştireler yapın. "Dizi bok gibi." "Hiçbir işe yaramaz." gibi sözler sarf edecekseniz kendinize dönün bir bakın derim. Dizide ki karakterlere küfrederek hiçbir yere gelemezsiniz. Beğenmediyseniz, izlemeyin!

Aynen be biraz susun 3.bölüm gelmiş hala eleştiriyorsunuz. Gidin 1 de beğenmedim diye eleştirin bırakın diziyi amk.

aynen bu dizi değiştirmek zorundalar film de biraz değişikti bilen bilir -,-

Ben hem kitabı okudum hem filmini izledim bazı sahneler olmayabilir ama emeğe saygı gösterin ben şahsen diziyi beğendim yani heyecanlı sahneler var. -_-

Kitabı da güzeldi filmi de güzel sayılırdı o bütçeyle anca o kadar olurdu zaten ama sonuçta bu bir dizi kitapla tamamen aynı olmasını beklememelisiniz. Şu ana kadar çok iyi gittiğini söyleyebilirim

kitapla farklı ilerleyebilir fakat ben sevdim sevmeyenler utansın :) bütün karakterleri cuk diye oturtmuşlar özellikle #Clace süper olmuş

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık